Max Keizer: Americký dolar je v hyperinflačním kolapsu vůči Bitcoinu! Predikuje až 2 miliony dolarů za BTC

4.7
(15)

Zprávy a souhrny

Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Max Keizer odhaluje svou masivní bullish předpověď ceny Bitcoinu. Veterán z Wall Street navíc říká, že americký dolar je v hyperinflačním kolapsu oproti BTC.

Max Keizer vysvětluje, proč Bitcoin půjde vzhůru

Dlouholetý bitcoinový býk a zkušený obchodník z Wall Street Max Keizer říká, že očekává, že kroky amerických regulačních orgánů budou neúmyslně nahrávat pokračujícímu prosazování BTC. Poukazuje přitom na známý fakt, že Bitcoin má pevnou konečnou zásobu. Max. množství 21 milionů BTC mincí, a víc nikdy nebude.

„Důvod, proč bitcoin prudce stoupá, je ten, že v Americe existuje hyperinflace. A americký dolar je v hyperinflačním kolapsu vůči Bitcoinu. A řešením, jak bylo popsáno tvůrci politik, bude vždy vytisknout více peněz. To znamená, že Bitcoin je na jednosměrné cestě vzhůru, protože nemají jiné politické řešení, než tisknout peníze.“

Spirála inflace a predikce ceny Bitcoinu

Max Keizer dále uvádí, že finanční krizí v roce 2008 začala spirála, která nyní tlačí Bitcoin vzhůru. Parabolický vzestup digitálních aktiv by podle něj mohl v konečném důsledku dostat cenu BTC na hranici zhruba 2 milionů dolarů.

„Budou jen pokračovat v tisku. […] Můj Bitcoin vzrostl o 9 000 000 % od doby, kdy jsem ho poprvé koupil. A pravděpodobně to půjde nahoru o další 40násobek.“

Musk vs. FED

Jak víte, Elon Musk nedávno vysílal nějaké nejasné signály ohledně Bitcoinu, až se nakkonec ukázalo, že Tesla koupila BTC za 1,5 miliardy dolarů. Max Keizer k tomu říká, že generální ředitel automobilky Elon Musk půjde do války s Federálním rezervním systémem.

„Toto je spekulativní útok, který Elon Musk podniká na Fed, správně. Takže už šel do války se SEC. Už se dostal do války s SEC (US Securities and Exchange Commission) a ukázal jim, že jsou jedovatí a zaujatí. Nyní šel do války s Federálním rezervním fondem a říká, že nebude kupovat zpět své vlastní akcie; Vezmu vám levné peníze, koupím Bitcoin tak, jak to dělá Michael Saylor. A nyní 500 dalších generálních ředitelů v S&P 500 přemýšlí jako: Víš co? To je zatraceně dobrý nápad.“

Závěr

Veterán z Wall Street Max Keizer říká, že dolar je v hyperinflačním kolapsu vůči Bitcoinu. V Americe podle jeho slov existuje hyperinflace a jelikož politici neznají jiná řešení, než tisk peněz, tak Bitcoin půjde nadále nahoru a nakonec může stát 2 miliony dolarů. Naznačil také, že SEC a FED mohou mít problém s tím, že Tesla nakoupila BTC a že se k tomu rohodují i další společnosti.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasujících 15

Buď první kdo článek ohodnotí

9 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Miroslav

A já predikuju, že je malinko vypláchlej 😀

E15

Máme-li kdy udělat 200 000, je potřeba predikovat 2mil, to je známá věc :-))).

Miroslav

🙂

ppetr1

te cene do 5-10 let bych se vubec nedivil a je vice nez realna !!!!!!!!!!

Kalim

Můžu vědět kde si byl ?! Takových článků a predikcí co jsi tu neohejtoval. Hanba ti

Garmdasachurdin

Tohle skončí tak, že nastane buď globální měnová reforma, spousta lidí přijde o své úspory ve Fiat měnách, nebo novým nastolením světového řádu v čele s Čínou. Dluhy přerostly už reálnou výkonnost světových ekonomik. Je to podvod na obyčejné pracující a v penězích šetřící lidi! Proto velcí hráči cash, kterého mají přehršle díky QUx proměňují za něco hodnotného! Fyzické zlato, stříbro, nemovitosti, umělecká díla, veterány, starožitnosti, kryptoměny.

Poslední editace 1 rok před přes Garmdasachurdin
Barbudo

Kryptoměna je něco hodnotného? 😄

Jan

$53280

Blad

Problém bude s energií až nebude energie elektrika pro všechny nebude ani Bitcoin a to se dost blíží realitě chytrá domácnost elektro auta všude a fosil s jádrem nikdo moc nechce čím to chcete živit a to je i problém kryptomen není energie není Bitcoin doba kamenná se blíží začnete radši schraňovat hlínu a mušle to bude nakonec trhák

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: