[Večerní souhrn článků] • Velryby hromadí altcoiny • a další články

3.2
(5)

Zprávy a souhrny

[Odpolední zprávy] • ECB žádá od EU právo veta ke stablecoinům • Powell: Digitální dolar je prioritou pro FED • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Kryptoměnový trh se po nedávné...

[Večerní souhrn článků] • Velryby částečně ovlivnily trh • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Velryby hromadí altcoiny

Kryptoměnová firma Santiment tvrdí, že několik altcoinů je poháněno krypto velrybami. Dokazuje to například kryptoměna REN, u které zákulisní metriky naznačují přítomnost velryb. [1]

Analýzy a trhy

19.02.21 Technická analýza BTC/USD – Naděje na FOMO zase roste?

Od včerejší analýzy na Bitcoin nám dal trh pár signálů, které bychom určitě neměli ignorovat. Hlavně v noci byli býci překvapivě aktivnější a snažili se ceně zabránit v poklesu, což se jistě cení.

19.02.21 [Přehled trhu a ETH/USD] Ethereum investoři míří na nové ATH

Na Ethereu se schyluje k novým rekordním cenám. Investoři pomalu, ale jistě, pokukují po ceně 2000 USD za kus. Ve čtvrtek 18.02 se investoři pokusili o útok na tuto hodnotu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Síť Lightning Network zaznamenala nový rekord

Lightning Network neboli blesková síť slouží jako je decentralizovaná síť, která si klade za cíl vytvořil okamžité transakce schopné pojmout až miliony transakcí za sekundu. Velmi slibný projekt v rámci BTC v minulém týdnu dosáhl nového rekordu. O jaký rekord se jedná?

Binance Coin (BNB) se stává třetí největší kryptoměnou po parabolické rally

BNB, kryptoměna burzy Binance, předběhla Tether a stala se třetí největší kryptoměnou podle tržní kapitalizace. Kdo by čekal, že se Binance coin usadí hned za Bitcoinem a Etherem?

Tržní kapitalizace Bitcoinu poprvé ve své historii pokořila 1 bilion dolarů

Tržní kapitalizace Bitcoinu (BTC) se poprvé dostala nad 1 bilion $, což znamená růst o více než 900 % za dobu kratší než jeden rok.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Tak snad letos…

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.2 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře