19.02.21 [Přehled trhu a ETH/USD] Ethereum investoři míří na nové ATH

5
(3)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Netflix pravděpodobně nakoupí bitcoiny • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Bitcoin zpátky nad 50 000 USD • Ethereum nyní k dispozici i na Amazonu • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Celková kapitalizace kryptotrhu zůstala nad...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Na Ethereu se schyluje k novým rekordním cenám. Investoři pomalu, ale jistě, pokukují po ceně 2000 USD za kus. Ve čtvrtek 18.02 se investoři pokusili o útok na tuto hodnotu.

Celkový objem kryptoměny za posledních 24 hodin je 139,63 miliardy USD, což znamená pokles o 25,76 %. Celkový objem v DeFi je v současné době 12,13 miliardy USD, což je 8,69 % z celkového 24 hodinového objemu kryptoměnového trhu. Objem všech stabilních mincí je nyní 104,42 miliardy USD, což je 74,78 % z celkového 24hodinového objemu kryptoměnového trhu.

Cena Bitcoinu je v současné době 52 072,56 USD.

Dominance bitcoinů je aktuálně na 60,81 %, což je pokles o 1,12 % za den.

Největší propad včera z top 100 kapitalizace zaznamenaly:

Všechny údaje jsou uváděny z webu coinmarketcap.com

Technická analýza ETH/USD

Současná technická úroveň naznačuje, že býci ještě nejsou hotoví, protože v okamžiku, kdy technický indikátor překročí úroveň 70 a přesune se do překoupené oblasti, tak tím rychleji přejdou nad horní hranici kanálu a dosáhnou úrovně odporu 2300 USD, 2400 a 2500 USD. Obchodníci prozatím mohou dojít k závěru, že trend na trhu je v rukou býků, protože RSI (14) je nejen nad úrovní 70, ale také se pohybuje dále k překoupenému regionu.

Denní graf však ukazuje, že zmenšující se propast mezi 9denním MA a 21denním MA na páru ETH / USD je krátkodobě i dlouhodobě býčí. Podpora je mezi 1750 USD a 1700 USD, a pokud cena klesne pod předchozí úrovně, kritické podpory jsou umístěny na 1600 USD a 1500 USD. Ve srovnání s Bitcoinem se cena Etherea v současné době pohybuje pod 9denním a 21denním klouzavým průměrem.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře