[Večerní souhrn článků] • USDC aktuálně běží na síti Stellaru • a další články

4.5
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

USDC aktuálně běží na síti Stellaru

Stablecoin USDC je oficiálně k dispozici v síti Stellar. Dnes o tom informovala společnost Circle spolu se Stellar Development Foundation. Generální ředitel společnosti Circle Jeremmy Allaire ve svém prohlášení tvrdí, že Stellar vytváří novou generaci finančních aplikací. [1]

Analýzy a trhy

02.02.21 Technická analýza BTC/USD – Dolar si dává oddych, bull volume na kryptu mírně stoupá

I přes tu nepříznivou podobu lednové svíce má Bitcoin (BTC) tendenci mírně posilovat, což je dáno tím, že si americký dolar si dává oddych po relativně silném růstu na hodnotě. Ta negativní závislost funguje dost často jako hodinky, z čehož lze implikovat, že na trhu z podstatné části opravdu operují racionální entity.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Co jsou NFT a jak vlastně fungují

Sbírali jste Pokémony? Nebo Magic the Gathering? Tak to vás NFT bude zajímat. V podstatě jde o to samé, ale v digitálním světě. Tento článek vám přiblíží, co NFT je a jak vlastně funguje. NFT je zkratkou pro nezaměnitelné tokeny (non-fungible tokens).

Armáda retailerů se po GameStopu zaměřila na stříbro – vytvořili 8leté maximum!

Drobní investoři ze skupiny WallStreetBets, jejíž členové se domlouvají přes sociální síť Reddit, se po akciích zaměřili na komoditní trhy. Údajně nyní vypumpovali i stříbro.

Bitcoin je úžasnou investicí – říká Ray Dalio

Americký filantrop a manažer několika hedgeových fondů Ray Dalio v minulém týdnu ve svém příspěvku označil Bitcoin za úžasný vynález, který si získává svoji popularitu zaslouženě. Co dalšího prohlásil Ray Dalio o Bitcoinu?

Dalších top 5 kryptoinfluencerů, které je třeba sledovat během Bull Runu v roce 2021

Kryptoměnový průmysl se ke konci minulého roku utrhl z řetězu a předpokládá se, že v roce 2021 nebude slábnout. Naopak, na trh vstupuje čím dál více investorů, zvyšuje se celosvětová adopce i zájem centrálních bank. Proto je potřeba být v obraze.

Guggenheim Partners je připraven investovat do Bitcoinu půl miliardy dolarů

Jeden z gigantů globálního finančního světa, společnost Guggenheim Partners je konečně plně připravena vložit do Bitcoinu 500 milionů dolarů. Stalo se tak poté, co jejich podání ke Komisi pro cenné papíry (SEC) vstoupilo v platnost a otevřelo tak dveře jejich bitcoinovým plánům dokořán.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Vy na to možná nejste připraveni, ale vaše děti to budou milovat…


Zdroje:

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Karel

Opět se zeptám, proč píšete negativní lednovou svící když je zelená??

Fantom

Už jsem to psal jinde, ale napíšu to opět. Protože má dlouhý knot a krátké tělo. Znamená to nárůst hodnoty a také současně její ztrátu za období. Měsíc je dlouhá doba a má tedy vypovídající hodnotu. Je podobná té z 12/2017 ta byla také zelená a předznamenala dlouhý pokles.Nyní bude důležité jak bude vypadat svíce za 2/2021, tedy jestli bude podobná té z 1/2018. Pokud nepřekonáme 37k a současně poklesneme k 26,5k bude velmi podobná té z 1/2018. První týdenní svíce 2018 byla také zelená a potom se to sesypalo. Tenhle bull run je ale delší a může se udržet déle. Pokud padne v 2/21 40k nebo bude dokonce nové ATH, bull run pokračuje.

Reklama: