Bitcoin je úžasnou investicí – říká Ray Dalio

4.3
(7)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Americký filantrop a manažer několika hedgeových fondů Ray Dalio v minulém týdnu ve svém příspěvku označil Bitcoin za úžasný vynález, který si získává svoji popularitu zaslouženě. Co dalšího prohlásil Ray Dalio o Bitcoinu?

Chvála na kryptoměny

Ray Dalio ještě před několika měsíci uváděl, že vlády postaví Bitcoin mezi zákon dříve, než BTC dosáhne plného potenciálu. Podle jeho nejnovějšího příspěvku na adresu kryptoměn se ukazuje, že Dalio již není takový bitcoinový skeptik.

Minulý týden zveřejnil Ray Dalio svůj názor o nejdůležitější kryptoměně světa na webové stránce společnosti Bridgewater. Ve svém rozsáhlém sdělení ale upozornil na to, že není odborníkem na Bitcoin a další kryptoměny.

„ Vzhledem k tomu, že většina centrálních bank po celém světě usiluje o znehodnocení svých měn v době, kdy se výnosy dluhopisů již blíží nule, je rozumné hledat alternativní zásoby bohatství. Bitcoin, lídr mezi kryptoměnami, zde získal svůj lví podíl pozornosti, jelikož vzrostl na hodnotě od října minulého roku o téměř 200%.“

Ray Dalio ve svém velmi obsáhlém textu poukázal také na hrozby, kterým by mohl Bitcoin v blízké budoucnosti čelit. Dalio uvedl:

„Mám podezření, že největším rizikem bitcoinu je jeho úspěch, protože pokud bude úspěšný vláda se ho pokusí zničit a mají velkou moc uspět. Další hrozbu vidím ve způsobu, jakým bitcoiny fungují. Je neměnný a nebude se moci vyvíjet, předpokládám proto, že bude vynalezena lepší alternativa, která ji obejde.“

Na celý příspěvek Raye Dalie – Co si myslím o Bitcoinech se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Závěr

Ray Dalio se ve svém velmi rozsáhlém příspěvku věnoval mnohým palčivým otázkám, kde vyjádřil svůj osobní názor. Jedno je ale jisté, z bývalého kryptoměnového skeptika se stává člověk, který chce pochopit více problematiku kryptoměn a chce více porozumět Bitcoinu.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.3 / 5. Počet hlasujících 7

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img