Seriál: Dalších top 5 kryptoinfluencerů, které je třeba sledovat během Bull Runu v roce 2021

5
(1)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Kryptoměnový průmysl se ke konci minulého roku utrhl z řetězu a předpokládá se, že v roce 2021 nebude slábnout. Naopak, na trh vstupuje čím dál více investorů, zvyšuje se celosvětová adopce i zájem centrálních bank. Proto je potřeba být v obraze. 

V minulem díle jsme si představili nejznámější kryptoinfluencery, které stojí za to sledovat. Byli mezi nimi Andreas Antonopoulos, Adam Back, Nick Szabo, CryptoCred, Notsofast a PlanB. Pojďme se tedy podívat na dalších pět.

Josh Olszewicz

Josh Olszewicz je doslova krypto klenotem, kterého můžete sledovat na sociálních médiích, pokud jde o dění v kryptosvětě a obchodování na základě technických analýz.

Josh se pohybuje v kryptoprostoru už léta a je dobře známý, díky spekulacím, že Bitcoin do července 2018 dosáhne 33 000 USD.

Zatímco Josh pravdu neměl, šlo pouze o načasování, Bitcoin nakonec hranici  33 000 USD s přehledem překonal.

Josh zveřejňuje relevantní informace týkající se aktuálního dění, novinky a další obchodní tipy na svém účtu na Twitteru. Josh má 26 500 předplatitelů svého kanálu na YouTube a neuvěřitelných 123 000 sledujících na Twitteru.

WhalePanda

WhalePanda se popisuje jako andělského investora a krypto OG. Je třeba říci, že tento uživatel je tu dost dlouho na to, aby byl považován za původního gangstera v krypto prostoru.

WhalePanda je aktivní uživatel na Twitteru s 246 000 sledujícími, který zveřejňuje vše, co souvisí s kryptoměnami ze zpráv, nejnovějších událostí v oboru, názorů a dokonce i zvláštních meméček, aby odlehčil situaci během krvavých pondělí.

DonAlt

V tomto okamžiku je zřejmé, že krypto osobnosti milují své komediální kreslené avatary a pseudonymy. To však v žádném případě neodráží cenný pohled a informace, které mohou následovníci očekávat v souvislosti s kryptotrhy. Zejména od uživatele DonAlt.

DonAlt byl také vášnivým obchodníkem s kryptoměnami a lovcem altcoinových drahokamů, a to už od pradávna. Tento investor se může pochlubit kanálem YouTube, který sdílí s uživatelem CryptoCred, kterého jsme si představili v minulém díle.

DonAlt nabízí svým 174 000 následovníkům cenný pohled na obchodování a projekty nových kryptoměn.

Loomdart

Loomdart existuje už poměrně dlouhou dobu a je vášnivým tvůrcem meméček. Tento obchodník také tvrdí, že odešel z univerzity ve věku 22 let, aby se mohl pořádně zapojit do kryptosvěta.

Můžeme předpokládat, že Loomdart vydělal všechny peníze, které kdy potřeboval, a s největší pravděpodobností již pouze zveřejňuje meméčka na Twitteru svým 125 000 následovníkům pro připomenutí starých časů. Ať tak či onak, Loomdart rozhodně stojí za následování.

Inversebrah

Starbust, nebo lépe známý v krypto komunitě jako Inversebrah, je opravdový znalec.

Tento krypto účet má jeden jediný cíl, a to přepisovat tweety, které urážejí, zneucťují nebo ponižují. Obecná shoda spočívá v tom, že se někdo „popálí“ vtipem nebo urážkou, a označí Inversebraha, který poté příspěvek přepíše.

Popularita účtu v posledních letech vzrostla a nyní má 35 000 následovníků.

Pokud si tedy potrpíte na krypto humor, zde jste správně.

Závěr

Jak již bylo řečeno v minulém díle, spolu s růstem krypto odvětví byl svět zaplaven velkou spoustou kryptoinfluencerů, kteří však nemají mnoho zkušeností a díky jejím neodborným radám můžete přijít o všechno. Vyplatí se tedy sledovat spíše zkušenější a dlouho známé osobnosti, které jsme si představili s tomto a minulém článku.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: