[Večerní souhrn článků] • Unilever používá blockchain k podpoře životního prostředí • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Trump omilostnil bývalého člena představenstva společnosti Ripple • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Nervozita na kryptotrzích roste, ceny padají • ZCoin pod 51% útokem • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během včerejška v kryptosvětě. TRHY Ačkoli bitcoiny zpočátku vzrostly na 38...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Unilever používá blockchain k ochraně životního prostředí

Britsko-nizozemská nadnárodní společnost Unilever používá technologii blockchain k podpoře životního prostředí a boje proti změnám klimatu. Společnost dnes oznámila nová opatření na ochranu životního prostředí a implementaci blockchainu do své iniciativy. Unilever usiluje o dosažení čistých nulových emisí do roku 2039.

Analýzy a trhy

16.06.20 Technická analýza akcií Hertz a American airlines – Hertz je mrtvý trh, ruce pryč!

Dnešní analýza bude trochu netradiční, protože se v ní podíváme na trh s akciemi zkrachovalé firmy Hertz. Upřímně, moc podrobně jsem to pak nesledoval, ale spíše to vypadalo, že firma půjde do likvidace. Každopádně, není moc moudré držet akcie této firmy a v analytické části podrobněji vysvětlím proč.

16.06.20 [Přehled trhu+BTC] Masivní propad na Bitcoinu. Nachytali jste se?

Bitcoin včera propadl až k 8 900 USD, ale následně jsme vyrostli o více než 500 USD a vrátili jsme se na 9 450 USD. Investorům vybraly stop loss a přinutily je prodat část svého portfolia, aby následně velryby nakoupily znovu o něco levněji.

Kryptoměny a kryptofirmy

WhatsApp oznámil okamžité platby v rámci aplikace

Multiplatformní aplikace pro zasílání zpráv a souborů, WhatsApp, oznámila okamžité platby v rámci aplikace. Platby jsou ode dneška umožněny pro více než 120 milionů uživatelů v Brazílii.

Britská blockchainová společnost navrhla systém CDBD pro Bank of England

L3COS, velká britská blockchainová firma, předložila Bank of England (BoE) návrh na operační systém založený na blockchainu k napájení digitální měny centrální banky (CBDC).

Stablecoiny: od nuly k 10 miliardám za 6 let

Proč jsou stablecoiny stále populárnější a jak se jim v kryptoprostoru vede? Zde vám vysvětlíme, proč se stablecoiny staly tak populární a proč tento trend bude pravděpodobně pokračovat.

Data poukazují na aktivitu velryb těsně před propadem bitcoinů

Trh s bitcoiny se během včerejška výrazně propadl. Někteří lidé se dokonce obávali, že by se horní hranice hodnoty mohla ponořit k rozpětí 8 000 USD, pokud se dynamika trhu brzy neupraví.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Donald Trump a trhy

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře