[Večerní souhrn článků] • Token SHIB klesá o 30 %, další altcoiny následují • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Token SHIB klesá o 30 %, další altcoiny následují

Altcoiny v posledních několika dnech zažívají bolavé období. Cena meme tokenu SHIB klesla během dnešního dne o více než 15 %. V letošním roce se “psí” kryptoměna dostala několik desítek procent dolů, což je jeden z nejhorších výkonů populární kryptoměny. Bitcoin se dnes propadl o více než 6 % v době psaní zprávy. [1]

Analýzy a trhy

YouTube video

09.05.22 Analýza BTC/USD – týdenní close potvrdilo pokračující pokles (Update)

Bitcoin (BTC) má za sebou další týdenní close, které nám potvrdilo pokračující pokles. Je zjevné, že došlo k zásadnímu technickému posunu, který nás konečně dostal do těsné blízkosti tržního minima z minulého roku – tedy do blízkosti S/R levelu 30 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Zpráva EU doporučuje přehodnotit regulaci DeFi

Evropská komise vydala 7. dubna zprávu “European Financial Stability and Integration Review 2022”, která obsahuje 12stránkovou kapitolu o DeFi. Autoři zprávy navíc představují rozumný přístup k tomuto tématu.

Kryptoměnový mixér byl poprvé terčem sankcí USA – za roli v axie infinity hacku

Sankce dopadly na kryptoměnový mixér. Stalo se tak vůbec poprvé v historii byl v USA. Oznámil to Úřad ministerstva financí Spojených států pro kontrolu zahraničních aktiv (OFAC).

Coinbase: Třetina Britů používá kryptoměny

Kryptoměnová burza Coinbase ve svém nedávné zprávě Qualtrics uvádí, že třetina dospělých Britů již koupila kryptoměny a aktivně je používá. Adopce kryptoměn ve Spojeném království tak dosáhla nového milníku. Co dalšího stojí ve zprávě?

Velryby Cardano „vykupují dip“, protože maloobchodní zájem o ADA nabírá neočekávaný obrat

ADA, nativní coin pro síť Cardano, uzavírá pátý medvědí týden v řadě a ničí tak zisky dosažené z poloviny března.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: