[Večerní souhrn článků] • Token Polkadot (Dot) bude zalistovaný na kryptoburze Binance a Kraken • a další články

1
(1)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Austrálie a Singapur zavedly digitální přeshraniční proces pomocí blockchainu • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Z kryptotrhů během noci a dneška zmizelo 80 mld. USD • Veteráni uklidňují, že pokles trhů se pravidelně opakuje • a...

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. Chcete si nakoupit kryptoměny, nebo...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Token Polkadot (Dot) bude zalistovaný na kryptoburze Binance a Kraken

Dvě přední světové kryptoburzy se rozhodly na seznam tokenů uvést token Polkadot (DOT). Nový token se má objevit na kryptoměnových burzách zítra. Projekt Polkadot se však potýká s pochybnostmi o legitimnosti projektu.

Analýzy a trhy

20.08.20 Technická analýza drahých kovů (zlato a stříbro) – Rýsuje se ABC korekce!

V dnešní analýze na drahé kovy se budeme věnovat znova zlatu a stříbru, takže vlastně navážeme na předešlé příspěvky z 12. srpna a 14. srpna.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem zde

Kryptoměny a kryptofirmy

Je správný čas na investici? Kde je onen bull-run?

Říkáte si, kdy už konečně přijde ten bull-run, na který od roku 2017 čekáte? Mám pro vás dobrou zprávu, je tady! Jen není zatím vidět v celém kryptoměnovém sektoru.

Fed mění strategii, tlačí dolar nahoru, BTC a zlato dolů

Federální rezervní systém (Fed) zveřejnil zápisy z poslední schůzky Federálního výboru pro volný trh (FOMC). Zápisy podrobně popisovaly řadu strategických změn, které silně ovlivňují cenu akcií, zlata a Bitcoinu.

Globální pohled na digitální měny centrálních bank

Spolu s nárůstem elektronických financí a moderní digitální inovací byly odhaleny nedostatky ve stávajících peněžních a platebních systémech. Vznik krypto aktiv vyvolal v minulých letech intenzivní debatu o úloze a autoritě centrálních bank.

Pro začátečníky

Jak ukládat soukromé klíče a seed fráze – 2. díl

V prvním dílu této minisérie jsme se blíže podívali na to, co jsou to soukromé klíče a seed fráze a proč jsou pro vás tak důležité. V dnešním druhém dílu nás čeká pohled na to, jak seed fráze a soukromé klíče ukládat a rovněž si přiblížíme některé z nejčastějších chyb ukládání těchto klíčů a frází.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 1 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře