Je správný čas na investici? Kde je onen bull-run?

4.4
(8)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Říkáte si, kdy už konečně přijde ten bull-run, na který od roku 2017 čekáte? Mám pro vás dobrou zprávu, je tady! Jen není zatím vidět v celém kryptoměnovém sektoru.

DeFi projekty s obrovskými cenovými růsty jsou realitou

Jedním z míst, kde se bull-run projevil, je svět DeFi. Není zde nejmenších pochyb, že tento sektor zažil za poslední měsíce masivní přiliv kapitálu. Otázkou zůstává, zda má ještě kam růst, nebo je to bublina na splasknutí.

Jen pro zajímavost, v DeFi je uzamčeno 6 MLD USD a každý týden jedna miliarda přibyde.

Zajímá vás seriál o decentralizovaných financích – DeFi?

Další odvětví, které podle mně čeká bull run

Je to má idea, takže každý uvažte podle svého, ale jestli se mají dít další zázraky, myslím, že se budou týkat projektů, vzniklých na síti Polkadot.

Polkadot ekosystém by PolkaProject.com

Na BTC se dostane dříve nebo později

Pokud jste v kryptoměnovém světě delší dobu, jistě jste si všimli, že Bitcoin si většinou pomalu stabilně roste a masivní bull run odstartovávají právě altcoiny. A tím, že jich nejsou stovky ale tisíce, bull-run startuje jen v některých altových segmentech. Jak jsem popsal, například ve výše zmíněných DeFi a případně v Polkadot.

Jakmile se tyto altové segmenty nasytí kapitálem, zcela jistě bublina trochu splaskne, investoři ale nezačnou v panice vybírat FIAT. Začnou prodávat alty a prostředky přelévat do BTC. To je dle mého moment, kdy se probouzí veřejnost a sleduje astronomický růst BTC, naskakuje do rozjetého vlaku. Avšak jak tušíte, naskakují bohužel na konečné stanici, aniž by o tom věděli.

Včas vystupte, a pokud chcete teprve naskočit, udělejte to hned, snad ještě není pozdě

Pixabay.com

Na bull-run tedy nečekejte, je tady! Jen ho odhalte a zkuste do onoho vlaku včas nastoupit ale i vystoupit. Pokud chcete nastupovat nyní, ač se to nemusí zdát, je za minutu dvanáct… PS. Doufám, že ne po…

Otázky na závěr

  • Jaké jsou vaše tipy, kde se bull-run ještě projeví?
  • Myslíte si jako já, že bull-run přijde na projekty Polkadot?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.4 / 5. Počet hlasujících 8

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Rob

Je těžké odhadnout, kde a jak se bullrun projeví. Kvalitní investice, která se má zhodnotit, je založena na principu: Kupuji, o čem jsem přesvědčen, že bude mnoho lidí nepostradatelně POTŘEBOVAT, ale téměř nikdo to ještě neví. V takovém případě není potřeba počítat se splasknutím bubliny až na samotné dno a rozhodně se nevyplácí spěchat s opuštěním pozice. Investor, který je nervózní z toho, aby stihl především včas vystoupit, myslím, neinvestuje dobře.

pietro

Přesně… 🙂

spot_img