[Večerní souhrn článků] • Tether přidal na blacklist adresy v hodnotě 46 milionů dolarů • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Čínská státní digitální měna bude použita v Hongkongu • Uniswap přidal skoro 58 000 nových uživatelů za měsíc • a další novinky

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během posledního dne v kryptosvětě.  TRHY Celková tržní kapitalizace kryptotrhů za...

[Večerní souhrn článků] • Důvod, proč byl John McAfee včera v Evropě zatčen • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Tether přidal na blacklist adresy v hodnotě 46 milionů dolarů

Poté, co včera CENTRE stojící za stablecoinem USDC přidal na černou listinu tokeny v hodnotě 100 000 USD, dnes to samé udělal Tether. Adresy, které skončily na blacklistu již nemohou obchodovat ani jinak manipulovat s tokeny.

Analýzy a trhy

10.07.20 Technická analýza ETH/USD a LTC/USD – Snaha byla, zůstane to bez úspěchu?

Přináším vám další analýzu na trhy s altcoiny Ethereum (ETH) a Litecoin (LTC), kde máme díky posledním dnům docela záživný price action. Zkrátka se na tom trhu s altcoiny pořád něco děje a není tudíž takový problém situaci bedlivě sledovat.

10.07.20 [Přehled trhu +BTC] Bitcoin stagnuje a dává šanci na růst altcoinům

9 220 USD – tak to jsou včerejší hodnoty Bitcoinu. Dominance BTC klesá a nyní je už na 62,8 %.

Kryptoměny a kryptofirmy

Koronavirus může urychlit přijetí kryptoměn

Bývalý technický ředitel americké kryptoměnové burzy Coinbase Balaji S. Srinivasan uvádí, že vlády by mohly přijmout v pokoronavirovém světě kryptoměny rychleji.

Bezpečnost je největší výzvou pro další růst DeFi

DeFi je zkratka pro decentralizované finance. DeFi mají potenciál kompletně změnit finance tak, jak je známe. Co je ale potřeba pro jejich další růst?

Kryptokomunita se bouří kvůli skandálu v Deutsche Bank

Kryptokomunita upozorňuje na jeden z posledních případů pochybení jedné z největších finančních institucí, kdy Deutsche Bank závažně selhala v dodržování předpisů.

Vyřeší zástupci České bankovní asociace a České kryptoměnové asociace rušení účtů kryptoburzám?

Poslanec Tomáš Martínek ve svém článku hledá odpověď na otázku: „Proč banky odmítají vést účty společnostem obchodujícím s kryptoměnami.“ Mimo jiné uvedl, že bankovní a kryptoměnová asociace společně hledají řešení.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Bitcoin přichází…

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře