[Večerní souhrn článků] • Starosta Miami slíbil platby daní v bitcoinech • a další články

5
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Starosta Miami slíbil platby daní v bitcoinech

Starosta amerického Miami, Francis Suarez, dnes prohlásil, že již brzy by mohli obyvatelé města mohli platit daně prostřednictvím bitcoinu. Dle jeho slov proces vylepšení daňového systému již začal. [1]

Analýzy a trhy

28.09.21 Technická analýza BTC/USD – ztrácíme pomalu 42 000 USD? (Update)

Bitcoin (BTC) od včerejší analýzy zatím nic moc pozitivního nepřinesl. Vlastně prodejní tlak zatím neustupuje, takže pravděpodobnost pro otestování S/R levelu kolem 37 000 USD roste.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Jak vás křeček, Mr. Goxx, překonává v kryptoměnách

Pozornost mainstreamových médií nedávno přitáhl křeček obchodující s kryptoměnami jménem Mr. Goxx. Tento malý operátor, který se objevil na velkých zpravodajských portálech, jako jsou CNBC a BBC, zaznamenal za svou kariéru působivý výnos 19,41 %, tedy +63,27 EUR.

Studie: 45 % držitelů kryptoměn by si koupilo krypto na základě celebrit

Podle nedávné studie analytické společnosti Morning Consult téměř polovina majitelů kryptoměn tvrdí, že byli ovlivněni vstupem celebrit do kryptoměnového průmyslu. Co dalšího studie Morning Consult uvádí?

Indie má dvakrát více uživatelů kryptoměn než USA, Velká Británie a Rusko dohromady – jak je na tom ČR a SR?

Podle nedávno zveřejněné zprávy společnosti TripleA, aktualizované k 20. září 2021, počet uživatelů kryptoměn překonal v globálních číslech 280 milionů. Na prvním místě žebříčku s velkým náskokem se usadila Indie.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
E15

Ale pokud se transakce v BTC daní (a to platí pokud vím i v USA), budou se danit i ty platby daní? To se solidně zacyklí :-DDD

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: