Jak vás křeček, Mr. Goxx, překonává v kryptoměnách

5
(3)

Zprávy a souhrny

Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

Pozornost mainstreamových médií nedávno přitáhl křeček obchodující s kryptoměnami jménem Mr. Goxx. Tento malý operátor, který se objevil na velkých zpravodajských portálech, jako jsou CNBC a BBC, zaznamenal za svou kariéru působivý výnos 19,41 %, tedy +63,27 EUR.

Křeček, co obchoduje s kryptoměnami

Zakladatel společnosti Goxx Capital, křeček, začal svůj vpád do světa kryptoobchodování v průběhu června 2021. Svým jedinečným obchodním stylem tak přitáhnul publikum a ještě vydělal.

Křečkův twitterový účet eviduje skoro 9 000 sledujících, jeho Twitch kanál má skoro 7,5 tisíce. Po vstupu na kanál sám pan Goxx provádí 1minutovou prohlídku své kanceláře.

Skládá se z “kola záměru”, které provozovatel používá k výběru kryptoměn k obchodování, a dvou “rozhodovacích tunelů”, do kterých lze umístit buď dlouhou, nebo krátkou pozici. Krypto křeček je 100% transparentní ohledně aktiv, která drží, a zisku/ztráty přijaté během obchodu.

Mr. Goxx má přesně stanovenou pracovní dobu, kterou streamuje prostřednictvím svého kanálu na Twitchi, ale může kdykoli vstoupit nebo vystoupit ze svého kryptoobchodního stolu.

Podle svého profilu na Twitchi žije Mr. Goxx v “láskyplném a starostlivém prostředí” s “plně automatizovanou high-tech” kanceláří pro obchodování s kryptoměnami připojenou k jeho domovu. Jeho obchodní seance probíhaly většinou v noci:

“Mr. Goxx pečlivě vyhodnocuje správný čas pro svou obchodní činnost a – protože je křeček – dává přednost nočním směnám (kamera s nočním viděním pracuje s nepřímým infračerveným světlem).”

Může křeček dělat lepší rozhodnutí o obchodování s kryptoměnami než lidé?

Podle zprávy zpravodajského serveru BBC News byla společnost Goxx Capital nápadem, který uvedli v život dva němečtí přátelé ve věku kolem 30 let. Ve světle prudkého nárůstu lidí, kteří se obracejí k obchodování s kryptoměnami, aby zvýšili své příjmy, si mysleli, že Mr. Goxx je schopen dělat “chytřejší investiční rozhodnutí než my lidé”.

“Zdá se, že většina lidí z naší generace nevidí jinou šanci než hodit velkou část svých úspor na trh s kryptoměnami, aniž by měli tušení, co se tam děje. Žertovali jsme o tom, jestli by můj křeček dokázal dělat chytřejší investiční rozhodnutí.”

Křeček zahájil svou kariéru 12. června 2021 s 326 eury na účtu. Ačkoli měl poté červený měsíc, pan Goxx se dokázal vzpamatovat a dosáhnout výše zmíněných zisků.

Proč Mr. Goxx?

Provozovatel byl pojmenován po neúspěšné kryptoburze Mt. Goxx. Dříve jedna z největších platforem pro obchodování s bitcoiny, dokud po hackerském útoku nevyhlásila bankrot a nezanechala tisíce lidí bez jejich prostředků.

Podle zprávy citované BBC News dokázala Mt Goxx na svém vrcholu překonat Bitcoin, S&P 500, Dow Jones a dokonce i investiční společnost Warrena Buffeta Berkshire Hathaway.

Navzdory působivým výsledkům by pan Goxx neměl být brán jako investiční poradce, jak neustále zdůrazňují jeho správci.

V době psaní tohoto článku se bitcoin obchoduje za 43 143 USD s pohybem do strany na denním grafu.

Závěr

Co myslíte, jaké další zvíře by mohlo vydělávat zisky na kryptoměnách? Přidejte se také na náš oficiální discord server.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: