[Večerní souhrn článků] • Stablecoiny mohou představovat rizika pro EU • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Stablecoiny mohou představovat rizika pro EU

Francouzský úřad pro finanční trhy v reakci na stále hojnější téma okolo stabilních mincí a CBDC zveřejnil svůj postoj ke kryptoměnovým aktivům a regulacím. Zatímco Francie patří mezi země s otevřeným přístupem ke kryptoměnám a technologii blockchain, tamní úřady a Evropská komise jsou nadále znepokojeny hrozbou globálních stablecoinů.

Analýzy a trhy

09.04.20 Technická analýza LINK (+18,39 %), BTG táhne nahoru HALVING (+14,5 %) – Terno dnešního dne!

Terno dnešního dne! Podíváme se na altcoiny, které z coinů z top 100 kapitalizace rostly dnes nejvíce.

09.04.20 Technická analýza BTC/USD – Bearish struktura, slabé volume, půjdeme teda konečně dolů?

Trh od poslední mé analýzy na Bitcoin (BTC) docela pokročil. I když, skutečně pokročil? Faktem je, že se trhu po mnoha neúspěších povedlo překonat silnou hranici odporu 6 888 – 7 182 USD. Ovšem problém je v tom, jakým způsobem se to podařilo.

09.04.20 [Přehled trhu] BTC+ BCH: Terno dne, HALVING na Bitcoin Cash?!

Jak jste si již určitě zvykli, máme tady další přehled trhu kryptoměn. Momentálně se soustředíme na Bitcoin a Bitcoin Cash. Jeden z coinů z top 100 coinů dle kapitalizace prošel halvingem.

Kryptoměny a kryptofirmy

Cenzura na Youtube překročila meze – Kanál Krypto Vrána (Crypto Crow) byl odstraněn

Platforma YouTube již nějakou dobu „stíhá“ krypto kanály a banuje je za jejich obsah, aniž by jasně sdělila důvod. Cenzura byla v minulosti sváděna na chybu algoritmu, ale nyní to vypadá, jako by největší sociální platforma pro videa na světě překročila hranici.

Cena sentimentu: 20 nejdiskutovanějších a nejpopulárnějších altcoinů na Twitteru

Seznam obsahuje nejdiskutovanější nové coiny, které se objevily na hlavních burzách v letech 2019 až 2020. V tabulce je uvedeno několik známých mincí, včetně WRX, HNS, COTI, BTT, MATIC a dalších. Illia, tajemná autorka kanálu Telegram Analytics, představila statistiky z března 2020.

Tim Draper: pandemie může být zlomovým bodem pro Bitcoin

Globální šíření koronaviru hrálo hlavní roli při dramatickém propadu akciových trhů. Záplata na záchranu světové ekonomiky je zatím ve výši 7 bilionů dolarů a rychle roste. Bitcoinový býk Tim Draper věří, že tento souboj faktorů může být bodem zvratu, který umožní vzkvétat inovacím, jako je Bitcoin a inteligentní kontrakty.

Regulace a státy

Deutsche Bank předpokládá zrychlení digitálních plateb

Nadnárodní investiční banka Deutsche bank kvůli zmatku z pandemie nemoci Covid-19 podporuje užívání digitálních měn. Banka do budoucna očekává zrychlení digitálních plateb a větší podporu pro CBDC.

Žádost o podporu pro zaměstnavatele z programu Antivirus

Podstatou programu Antivirus je částečná kompenzace celkových mzdových nákladů v podobě náhrad mezd, náležejících zaměstnancům za dobu překážek v práci vyvolaných karanténou, mimořádnými opatřeními, krizovými opatřeními souvisejícími se šířením nákazy COVID-19 jak v České republice, tak v zahraničí a doprovodnými hospodářskými problémy zaměstnavatelů.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Pokaždé, když BTC spadne o 5%

 

 

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: