09.04.20 Technická analýza LINK (+18,39 %), BTG táhne nahoru HALVING (+14,5 %) – Terno dnešního dne!

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Roger Ver chce koupit Bitcoin.org • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Novogratz: Je stále těžké si koupit Bitcoin • MoneyGram spolupracuje s Uberem • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Asijské trhy...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Terno dnešního dne! Podíváme se na altcoiny, které z coinů z top 100 kapitalizace rostly dnes nejvíce.

Vítejte tradeři a traderky u naší další aktualizace analýzy na LINK/USD a BTG/USD.

Nepromeškejte ani náš pravidelný přehled trhu: 09.04.20 [Přehled trhu] BTC+ BCH: Terno dne, HALVING na Bitcoin Cash?!

[LINK/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: +82,8 %

V dnešní analýze se podíváme na LINK, který se v roce 2020 dostal na high 4,98 USD. Letos ale také zažil slušný pád na low na ceně 1,35 USD. Ale momentálně je situace jiná a už 2 týdny vidíme (nejen na LINK) růst až k současné ceně 3,23 USD. Jak můžeme vidět na grafu, prolomili jsme odpor na 2,56 USD. Aktuálně nejbližší odpor se nachází na 3,28 USD. Podpora vznikne z bývalého odporu na 2,56 – 2,7 USD. Zřejmě na grafu uvidíme mírný pokles na 3,2 USD na potvrzení odporu, a tímto potvrzením by se měli bulls propadnut ještě níže. Předikujeme znovu cenu pod 3 USD a následný růst. Za rok 2020 vidíme na Link už 82% zhodnocení, což ho řadí mezi nejlepší alcoiny v roce 2020 z pohledu růstu ceny.

[BTG/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: +82,16 %

Dobře se v tomto roce daří i BTG. Jeho aktuální hodnota je o 82 % větší, než když vstupoval do letošního roku. Samozřejmě že takovéto zhodnocení není náhoda, ale je za ním hlavně halving, který nastane již za 8 dní. Bitcoin Cash svůj halving má již za sebou (došlo k němu včera) a Bitcoin SV ho bude mít zítra v brzkých ranních hodinách. Ten nejdůležitější halving, na který všichni čekáme – tedy halving na Bitcoinu by měl nastat 14. Května 2020.

Aktuální hodnoty vidíme na 9,46 USD. Po vzoru růstu BCH a BSV při HALVINGU bychom mohli předpokládat růst i na BTG. Nejblíže hodnoty odporu budou na 12,2 USD, a pokud by došlo k jejich pokoření tak následně na 14,45 USD. Podporu vidíme na současné support line na hodnotě 7,95 USD (modrá), což je spodní strana trianglu. Více o halvingu na BCH jsme psali zde, nenechte si ujít informace ani do budoucna.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
Hodnocení článku
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře