[Večerní souhrn článků] • Společnost MicroStrategy nakoupila opět BTC • a další články

5
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Společnost MicroStrategy nakoupila opět BTC

Softwarová společnost MicroStrategy nakoupila po čtvrteční tržní nejistotě další BTC v hodnotě 10 milionů amerických dolarů. Se zprávou o nákupu dnes přišel generální ředitel společnosti, Michael Saylor. [1]

Analýzy a trhy

05.03.21 Technická analýza BTC/USD – Začínají investoři utíkat do dolaru?

Ve včerejší analýze na Bitcoin (BTC) jsme si ukázali, že se na trhu zase projevuje jakási nejistota. Kromě toho jsem na týdenním grafu dolarového indexu ukázal, že je zde skutečně reálná šance na potenciální dno, po kterém by mohla následovat střednědobá expanze.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Budoucnost peněz je digitální, bude to ale kryptoměna?

Myšlenka, že velká část dnešního používání hotovosti se přesune do digitálního světa, není ani bláznivá, ani neobvyklá. Dokud však neporovnáte peníze a Bitcoin. Vlády si jistě některé technologie osvojí, ale také si budou chtít udržet kontrolu nad tím, co v jejich ekonomikách cirkuluje jako peníze.

Pozoruhodná teorie o cyklech Bitcoinu – co není bublina, nemůže prasknout!

Vytvořil Bitcoin skutečnou, i když nepochopenou, ekonomiku, která se etabluje, i když pomalu, v nový globální peněžní systém? Zajímavý názor o bitcoinových cyklech mimoděk říká, že Bitcoin překonává vládní peníze v přirozené konkurenci volného trhu.

5 % společností plánuje nakoupit BTC ještě v letošním roce – tvrdí průzkum

Malá studie finančních manažerů zjistila, že 5 % společností v USA se chystá investovat do Bitcoinu. Reagují tak na nedávný nákup BTC automobilovou společností Tesla. Co se ve zprávě dále uvádí?

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: