[Večerní souhrn článků] • Singapurská banka DBS zřizuje platformu pro kryptoměny • a další články

3
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Singapurská banka DBS zřizuje platformu pro kryptoměny

Banka DBS dnes oznámila vytvoření nové divize směnáren s digitálními aktivy pod názvem DBS Digital Exchange. Podíl na nové platformě bude mít také singapurská burza cenných papírů SGX.

Analýzy a trhy

10.12.20 Technická analýza BTC/USD – Ubrání býci supportní trendovku?

Tak se od úterní analýzy konečně něco na Bitcoinu (BTC) událo, ale nelze říct, že by to mělo prozatím na trh extra valný dopad. Nakupující mají očividný zájem jakýkoliv pokles ihned vykupovat na blízkých dostupných supportech. I přesto, že je trh vydatně přepálený a potřeboval by pročistit.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Vláda by mohla zakázat Bitcoin – tvrdí Ron Paul

Bývalý republikánský kandidát na prezidenta, Ron Paul, ve své nedávné epizodě Ron Paul Liberty Report prohlásil, že Bitcoin a zlato jsou zranitelní vůči vládě. Co dalšího řekl Ron Paul o kryptoměnách?

Za Android se Google dočkal problémů. Seznam.cz vyčíslil požadované odškodnění na 9 miliard Kč

Seznam.cz požaduje po Googlu 9,072 miliardy jako náhradu škody související se zneužitím dominantního postavení na trhu s operačními systémy pro chytrá mobilní zařízení.

Americký úřad žaluje Facebook v antimonopolním řízení

Federální obchodní komise Spojených států podala žalobu na společnost Facebook Inc., kde tvrdí, že se společnost zabývá protisoutěžními praktikami od doby, kdy na přelomu roku 2010 získala dominantní globální postavení.

Tim May, zakladatel krypto-anarchistického hnutí

Timothy C. May, lépe známý jako Tim May, inženýr a vedoucí vědecký pracovník společnosti Intel, byl spoluzakladatelem vlivného e-mailového seznamu Cypherpunks a také zakladatelem krypto-anarchistického hnutí.

Co si myslí úspěšní miliardáři o Bitcoinu?

Koncem roku přilákala bitcoinová rally do kryptoměnového světa více lidí než kdy jindy, včetně některých z nejbohatších lidí světa. V tomto článku se zaměříme na miliardáře, kteří se rozhodli vložit významnou část svého portfolia do kryptoměn a podíváme se, co říkají o svém rozhodnutí diverzifikovat do aktiva tak riskantního a nového, jako je Bitcoin.

HOT NEWS

Wozniak uvedl vlastní token WOZX, který během pár dní přidal 1 500 %

Nový token spoluzakladatele společnosti Apple, Stevea Wozniaka, Efforce (WOZX), už dnes více než zdvojnásobil cenu po úžasném běhu, když za poslední týden zaznamenal zvýšení ceny zhruba 26krát.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Představení může začítmeme

 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img