[Večerní souhrn článků] • Rusko přichází s novým návrhem zákona o digitálních finančních aktivech • a další články

5
(2)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Binance Labs podporuje ochranu soukromí uživatelů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Peter Brandt předpokládá, že ETH porazí BTC a že altseason je tady • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin po...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Rusko přichází s novým návrhem zákona o digitálních finančních aktivech

Ruská vláda předložila aktualizovanou verzi návrhu zákona o digitálních finančních aktivech, který významně mění způsob, jakým jsou kryptoměny v zemi regulovány. Zákon zakazuje oběh všech kryptoměn, jakož i jejiž těžbu nebo reklamu. Neznamená to ale, že občané Ruska nemohou legálně vlastnit digitální aktiva.

Švýcarská banka Maerki Baumann uvádí směnu kryptoměny a obchodní služby

Rodinná švýcarská banka rozšiřuje své služby, když do svých služeb zavedla obchodování s kryptoměnami a možnost úschovy kryptoměn na účtě klientů. Služby pro klienty jsou k dispozici začátkem června letošního roku.

Analýzy a trhy

02.06.20 Technická analýza BTC/USD: 10 000 USD na krátký moment, Bart pattern nás vyškolil!

Investory nejprve ráno překvapil růst o 1 000 USD a překonání 10 000 USD. Následně však přišlo zklamání ve formě vytvoření dokonalého Bart patternu! Nachytali jste se?

02.06.20 Technická analýza BTC/USD – BTC prolomil důležitý milník 10 000 USD, býci znovu na scéně?

Tak jsme v noci dostali od trhu s Bitcoinem (BTC) nadílku v podobě breakout z toho skoro měsíc tvořícího se trianglu. Jestli si vzpomínáte z mé poslední analýzy, tak jsem spekuloval nad tím, že by učebnicově mělo dojít ještě k jedné vlně (E), čímž by se dokončila ABCDE struktura.

02.06.20 [Přehled trhu+BTC] Bitcoin a Ethereum znovu posílily!

V dnešní analýze se podíváme na graf Ethereum a stejně tak na Bitcoin. Nebude chybět top růst z pomezi top 100 kapitalizace a stejně tak i největší propad.

Kryptoměny a kryptofirmy

Připomínají kryptoměny šedou ekonomiku?

Trh s kryptoměnami se za posledních deset let výrazně rozrostl a Bitcoin je největší kryptoměnou na trhu. Mohou však kryptoměny připomínat spíše šedivou ekonomiku?

Co může vznik krypta predikovat pro svět po COVID-19

Koronavirová pandemie se může stát katalyzátorem, který odhalí výhody libertariánských řešení a technologií, jako je kryptoměna.

Byl Bitcoin vytvořen ve Windows nebo na Macu? Máme odpověď

Jeden z prvních vývojářů Bitcoinu Laszlo Hanyecz konečně odpovídá na otázku: Jaký operační systém použil Satoshi Nakamoto k vytvoření Bitcoinu?

Návod

Green: Bitcoin wallet

Existuje hned několik způsobů, jak uchovávat své kryptoměny. Za nejbezpečnější způsob je samozřejmě považována hardwarová peněženka, jako je například Trezor, která je při správném zacházení prakticky neprolomitelná.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Odin je s námi

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře