[Večerní souhrn článků] • Rusko chce omezit nákup kryptoměn neakreditovanými investory • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Rusko chce omezit nákup kryptoměn neakreditovanými investory

Ruská centrální banka navrhuje nové zákony na ochranu retailových investorů před potenciální ztrátou investic. Předseda výboru ruské Státní dumy chce zabránit emocionálních nákupům kryptoměn. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – jaké jsou zbývající překážky k ATH?

Jak jsme si rozebrali v dnešní textové analýze na Bitcoin (BTC), trh prorazil klíčovou rezistenční konfluenci, což byl obrovský úspěch. Neřekli jsem si ale, jaké jsou zbývající překážky před all time high úrovní. Bitcoin totiž vyloženě otevřenou cestu nemá a musí překonat pár úrovní odporu.

07.10.21 Technická analýza BTC/USD – rezistence proražena, co dále?

Bitcoin (BTC) včera prorazil skrze rezistenční konfluenci a jakmile k tomu došlo, ještě jsem stihl udělat krátký update. Tím posledním průrazem se hodně změnilo, protože nám tím trh dal jasně najevo, že chce otestovat dřívější all time high.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Ukrajinský prezident poslal návrh zákona o kryptoměnách zpět do parlamentu k revizi

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj vrátil parlamentu návrh zákona o kryptoměnách k dalším změnám. Změny se soustředí na to, aby měl národní regulátor cenných papírů nad kryptoměnami větší kontrolu.

CEO JPMorgan: Bitcoin bude regulován, ať se vám to líbí, nebo ne

Generální ředitel finanční instituce JPMorgan, Jamie Dimon, v nedávném rozhovoru mluvil o úplném zákazu kryptoměn v Číně, vnitřní hodnotě Bitcoinu a chystaným regulacím pro kryptoměnový průmysl.

Největší banka v Africe a na Středním východě se připojuje k síti Ripple

QNB Group – Katarská národní banka (katarská nadnárodní komerční banka se sídlem v katarském Dauhá), se chystá využít blockchainovou technologii Ripple ke zpracování globálních přeshraničních plateb v reálném čase.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: