Bitcoin live stream – jaké jsou zbývající překážky k ATH?

5
(1)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který se již tři roky věnuje technické analýze kapitálových trhů. Přes tři roky publikuji na několika portálech, a to nejenom technickou analýzu, ale i populárně-naučné články a jednoduché makroekonomické analýzy. Studiu ekonomie se nadále věnuji ve volném čase a našel jsem zálibu ve slavných dílech Adama Smitha, Davida Ricarda a Johna Keynese. Momentálně se však maximálně věnuji měnové politice. Mimo ekonomie je mým koníčkem též politická filozofie a historie.

Jak jsme si rozebrali v dnešní textové analýze na Bitcoin (BTC), trh prorazil klíčovou rezistenční konfluenci, což byl obrovský úspěch. Neřekli jsem si ale, jaké jsou zbývající překážky před all time high úrovní. Bitcoin totiž vyloženě otevřenou cestu nemá a musí překonat pár úrovní odporu. Celou situaci si zevrubně rozebereme v pravidelném živém streamu v 19:00 na kanálu Žraloci sobě.

Kromě Bitcoinu bych chtěl nějaký čas věnovat altcoinovému a shitcoinovému indexu. Pak přirozeně dolarovému indexu, akciovým indexům a dluhopisovému ETF. Zmíníme si i kontext, jehož součástí je blížící se snižování nákupů ze strany Fedu v rámci kvantitativního uvolňování. Vzhledem k rychlém růstu cen komodit hrozí i předčasné navyšování základní úrokové sazby. Dnešní stream tedy bude zase plný informací.

BTC
Denní graf BTC

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: