[Večerní souhrn článků] • Ruská centrální banka zvažuje vydání digitálního rublu • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Ruská centrální banka zvažuje vydání digitálního rublu

Centrální banka Ruska dnes uvedla, že zkoumá možnosti vydání vlastní digitální měny v podobě rublu. Ve zprávě se uvádí, že banka chce digitální rubl jako doplněk ke stávajícímu měnovému systému v zemi. Centrální banka také uvedla, že chystá veřejné konzultační období na toto téma.

Uživatelé Coinbase mohou nakupovat kryptoměny v aplikaci

Kryptoměnová burza Coinbase dnes oznámila nákupy kryptoměn pro uživatele uvnitř peněženky. Uživatelům se tak zobrazí na domovské stránce peněženky “koupit nebo převést”.

Analýzy a trhy

13.10.20 Technická analýza BTC/USD – Kde je krátkodobý target expanze?

Jak jsem varoval v analýzách na Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Link a Monero (XMR), tak trh už začínal být na nižších časových rámcích dost překoupený. Vlastně na některých altech již i na denních časových rámcích, takže se nám trh v těchto chvílích prostě jen čistí.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Jak koronavirus pomohl výstavbě Akon City

Pandemie koronaviru Covid-19 zásadně změnila způsob fungování světa. Zatímco mnoho projektů bylo během pandemie odsouzeno k záhubě, některé se naopak výrazně urychlily. Společnost Akon během pandemie koronaviru vydělala 6 miliard amerických dolarů.

Digitální nomádi mohou osídlit novou „krypto výletní loď“ nazvanou Satoshi

Co byste tomu řekli, kdybychom vám představili nové centrum digitálních nomádů a kryptoměnových společností, které nestojí na zemi? Ano, ještě sice nezajdete na skok na kryptokávičku v okolním kosmu, ale možná budete mít štěstí a podíváte se na kryptoměnovou výletní loď.

Milionář a šéf britských novin označil technologii DeFi za „revoluční“

Alexander Lebedev, šéf britských médií a bývalý bankéř prozradil, že se snaží zahájit „banku 2.0“ založenou na decentralizovaném financování. Majitel britských novin Evening Standard a The Independent, spolu s ruskou publikací Novaya Gazeta hovořil o potenciálu kryptoměn a inteligentních smluv k revoluci ve financování.

Blockchain v budoucnu posílí ekonomiku o 1,7 bilionu dolarů

Podle nové zprávy poradenské společnosti PricewaterhouseCoopers (PwC) má technologie blockchain v příštím desetiletí posílit globální ekonomiku o 1,7 bilionu dolarů, přičemž Asie bude mít největší ekonomický přínos.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Vždy to tak bylo

meme

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img