Digitální nomádi mohou osídlit novou “krypto výletní loď” nazvanou Satoshi

5
(4)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Co byste tomu řekli, kdybychom vám představili nové centrum digitálních nomádů a kryptoměnových společností, které nestojí na zemi? Ano, ještě sice nezajdete na skok na kryptokávičku v okolním kosmu, ale možná budete mít štěstí a podíváte se na kryptoměnovou výletní loď.

Satoshi na vlnách moře

Velká výletní loď postavená společností P&O Cruises Australia získává nový statut. Pacific Dawn (Pacifický úsvit) byl původně postaven v roce 1991 a na moři ho brzy můžete potkat pod zbrusu novým názvem a účelem. Stává se z něj Satoshi, nazvaný podle zakladatele Bitcoinu, a bude vynikajícím centrem pro digitální nomády, podnikatele a kryptoměnové společnosti.

Výletní loď pro kryptonadšence a byznysy s takto zajímavým novým užitečným a vzrušujícím účelem nabízí zákazníkům celkem 777 kajut. Za projektem stojí společnost Ocean Builders, která se zaměřuje na stavbu plovoucích domovů. Klade si za cíl vytvořit v oceánu nová obydlí.

Zdroj: Wikimedia.org

Krypto výletní loď

Loď Satoshi bude nejen výletní loď, ale hlavně také centrem a technologickým inkubátorem pro podnikatele, expaty a digitální nomády. „Kryptoměnové společnosti budou dále moci testovat své inovace a technologie v kontrolovaném prostředí,” uvedl Chad Elwartowski, COO společnosti Ocean Builders, klíčový investor v projektu a americký bitcoinový podnikatel.

Dodává:

„Těšíme se na vytvoření centra pro technologie a inovace zde v Panamě. Naším cílem je přijít na to, jak udržitelně žít na moři a zmapovat nové vody na této nové hranici.”

Na lodi se nacházejí kajuty pro rezidenční prázdniny, ale i oblasti určené pro výzkum a kancelářské prostory. Nechybí ani nabídka barů, restaurací, salonků, fitness center a kasin. Obchodní prostory pak budou údajně provozovány jednotlivými společnostmi, které by mohly mít zájem o život a práci v zahraničí.

Elwartowski uvedl, že budoucí „krypto výletní loď“ bude vypravena do středomořských vod 4. listopadu. Columbia Cruise Services bude údajně zajišťovat řízení provozu lodi.

Kolik to stojí?

Pokud třeba budete mít zrovna cestu kolem přístavu, kde taková loď kotví, mohlo by vás zajímat, na kolik tato sranda vyjde. Crypto Cruise Ship uvedla, že do dražby poputuje 200 z celkových 777 kajut, a to od 5. do 28. listopadu. Rodiny s dětmi mohou mít k dispozici svůj vlastní prostor s balkonem nebo pokojem s výhledem na oceán asi za 25 až 50 tisíc dolarů. Takovým nákupem si kupující zajistí neomezené vlastnictví nového životního prostoru a poté již budou hradit pouze měsíční poplatek na pokrytí provozních nákladů.

Závěr

Pro všechny, kteří mají rádi plavbu lodí a návštěvu míst, kde se setkávají různí lidé se zájmem o kryptoměny, může být zajímavá myšlenka kryptolodi. Jedna taková již vznikla, jmenuje se Satoshi a od příštího roku se na ní poplaví digitální nomádi, podnikatelé a další kryptonadšenci. Tak co, uměli byste si představit život na kryptolodi, nebo ve vás tato představa vyvolává mořskou nemoc?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img