[Večerní souhrn článků] • Ripple vytváří blockchain pro centrální banky • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Ripple vytváří blockchain pro centrální banky

Společnost Ripple dnes představila nový blockchain speciálně pro digitální měny vydané centrální bankou (CBDC). Ripple si klade za cíl proniknout do tohoto sektoru a nabídnout nová řešení. Zprávu zveřejnila společnost na svých oficiálních stránkách. [1]

Analýzy a trhy

04.03.21 Technická analýza BTC/USD – Nejistota začíná převládat?

Na trhu s Bitcoinem (BTC) se zase začíná něco dít, neboť od včerejší analýzy došlo k vcelku zajímavému price action, což je pro nás jistě pozitivní. Bylo by totiž fajn, když bychom se mohli od něčeho „odpíchnout“, protože tohle střílení od boku je hrozné.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Krypto vs. pandemie: Jak si stojí krypto?

Ostatní průmyslová odvětví zažila během posledního roku masivní propad, ale zdá se, že kryptoměna je připravena se rozjet a hlavně udržet pozitivní trend.

Zastánci kryptoměn donutili FinCEN odložit “pravidlo pro krypto peněženky” do 29. března

FinCEN, americký úřad pro shromažďování a analýzu informací o finančních transakcích ministerstva financí, chce nahlížet krypto hodlerům do peněženky. Citlivé informace kdo, kde a kolik přesně drží kryptoměny by nově putovaly po síti.

Bitcoin na cestě ke 200 000 USD?

Jeden z nejznámějších analytiků přišel opět se svojí analýzou, která predikuje cenu nejdůležitější kryptoměny světa na 200 000 USD. Jak pravděpodobná je tato předpověď a o jaký model se opírá?

Může blockchain chránit žurnalistiku před cenzurou?

Žurnalistika čelí bezprecedentním útokům, pokusům o cenzuru a šíření falešných zpráv po celém světě. Aplikace blockchainu a technologie distribuované knihy (DLT) pomáhají ověřovat mediální obsah, uchovávat záznamy a udržovat integritu žurnalistiky.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

meme

Zdroje:

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: