[Večerní souhrn článků] • Protokol UniSwap implementován do Tradingview • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Protokol UniSwap implementován do Tradingview

Obchodníci a investoři mohou ode dnešního dne sledovat na Tradingview protokol UniSwap pro přístup k top 100 obchodním párům podle likvidity. UniSwap i nadále dominuje odvětví decentralizovaných financí (DeFi).

Muž z Nového Zélandu obviněn z praní špinavých peněz prostřednictvím kryptoměn

Čtyřicetiletý muž z Nového Zélandu čelí obvinění z praní špinavých peněz prostřednictvím kryptoměn. Podle tamní policie je muž obviněn kromě praní špinavých peněz z dalších 30 deliktů.

Analýzy a trhy

15.10.20 Technická analýza ETH/USD a LTC/USD – Jenom krátkodobá nejistota?

Vítejte u další pravidelné analýzy, kdy dnes si rozebere trochu více makro pohled na Litecoin (LTC) a Ethereum (ETH). Poslední analýza byla v neděli a světe div se, tak i za tak krátkou dobu se toho docela dost změnilo. Jak jsem říkal ve včerejší analýze na XRP a NEO, tak jsem očekával brzký pohyb up.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Málokdo předpovídal raketový růst decentralizovaných financí

V letošním roce mohou decentralizované finance (DeFi) slavit, jelikož zaznamenaly poměrně neočekávaný boom. Aktivita DeFi prudce vzrostla na necelých 11 miliard amerických dolarů a překonala tak Ethereum.

Shortovat BTC nyní ne! Říká Tone Vays – 11 tisíc $ je ideální „buy the dip“ zóna

V březnu 2019 řekl, že až Bitcoin začne růst, altcoiny zkrachují. Slavný bitcoinový maximalista Tone Vays opět sdílí svůj pohled na trh. Říká, že shortovat by nyní určitě nechtěl.

Co byste měli vědět o digitálním dolaru

Zavedení „digitálního dolaru“, jehož vytvoření se právě minulý rok zdálo daleko, nepředstavuje nic jiného než rekonfiguraci peněz a globálního finančního systému.

Hackeři si díky falešným aktualizacím přišli ke 22 milionům dolarů

Krypto hackeři ukradli více než 22 milionů dolarů od uživatelů bitcoinových peněženek Electrum během posledních dvou let, a to díky jednoduché technice, jež zahrnuje falešné aktualizace.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Kdo je zde impostor?

meme

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: