[Večerní souhrn článků] • Profesionální hráči baseballu MLB přilákáni do kryptoměnového Ponzi • a další články 

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Profesionální hráči baseballu MLB přilákáni do kryptoměnového Ponzi 

John Caruso a Zachary Salter byli zatčeni a obviněni ze spáchání podvodu a praní peněz. Údajně měli přilákat investory včetně profesionálních hráčů americké baseballové ligy MLB do kryptoměnového ponzi.

Stížnost vychází z toho, že oba obvinění od června 2018 podvedli více než 90 investorů a vylákali z nich nejméně 7,5 milionů amerických dolarů. Podle obžaloby ale ke slibovanému nákupu kryptoměn nikdy nedošlo a oba z peněz financovali svůj super luxusní životní styl. Tím se poté chlubili i na svých soc. sítích.

Analýzy a trhy

03.02.20 Technická analýza: [ETH], [BCH] Nový TOP pro rok 2020 u ETH a BCH – Může za to Bitcoin?!

Ethereum, a společně s ním i Bitcoin Cash, prolomilo výrazný odpor a obě měny přidaly na hodnotách více než 10 %. Máme tu zároveň nové high hodnoty pro rok 2020. Jak vypadají nejbližší hladiny odporu a podpory?

06.02.20 Technická analýza akcií společnosti Tesla – Shortaři zaplakali, Musk se raduje

Nevím, jak moc sledujete vývoj kolem Tesly, ale myslím si, že můžu s jistotou říci, že se nám tu vytvořila pěkná bublina. Od mé poslední analýzy na trh s akciemi Tesla se situace výrazně změnila. A to především díky earning reportu z října minulého roku, který dopadl velmi dobře.

[Přehled trhu] 06.02 [BTC] Bitcoin BOOOM, přidal na hodnotě 500 USD [BCH] Nový high 2020 +13,5% [UUU]+26%

Dnes se podíváme na BTC, BCH a UUU. Bitcoin včera posílil o více než 5% a přidal na hodnotě 520 USD. Bitcoin Cash se dostal na nový high v roce 2020, má již 111% nárůst hodnoty. UUU network je kryptoměna, která může překvapit. Momentálně vykazuje kryptotrh celkovou tržní hodnotu 271,4 mld. USD.

Kryptoměny a kryptofirmy

Bitcoin a Tesla jsou nejvýznamnějšími technologiemi – tvrdí McGlone

Analytik zpravodajského portálu společnosti Bloomberg, Mike McGlone, sleduje v pořadu Charting Futures paralelu mezi Teslou a Bitcoinem. Dle jeho slov to jsou nejvíce vzrušující technologie na světě. Věnoval se také srovnání Bitcoinu a zlata.

Justin Sun se konečně sešel s Warrenem Buffettem na charitativním obědě, který byl dlouho odkládán

Zakladatel a CEO Tronu se konečně setkal na dlouho odkládaném charitativním obědě se světoznámým investorem Warrenem Buffettem.

Vize PayPalu byla naplněna až kryptoměnami

Satoshi Nakamoto, tajemný tvůrce bitcoinů, kdysi prohlásil, že jeho vizí je „vytvořit globální nezávislou měnu, která nebude moci být ovlivněna a znehodnocena zásahem kartelů bank a vlád.“

Hot news

Kryptokonference se pozastavují kvůli koronaviru

V Číně a dalších asijských zemích se z důvodů epidemie koronaviru pozastavují některé významné kryptokonference. Konference jsou tak pozastaveny na dobu neurčitou.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Twitter dne

MEME dne – Bitcoin Dead??

bitcoin

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img