[Hot news] Kryptokonference se pozastavují kvůli koronaviru

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

V Číně a dalších asijských zemích se z důvodů epidemie koronaviru pozastavují některé významné kryptokonference. Konference jsou tak pozastaveny na dobu neurčitou.

Významné kryptoměnové konference

Přední světové události v Asii jako Hongkong Blockchain Week 2020, Token2049 a Binance Blockchain Week Vietnam se odkládají. Důvodem je epidemie koronaviru.

Binance Blockchain Week Vietnam byl naplánován na 29. února až do 4. března 2020. Hned za ním následovala Hongkong Blockchain Week 2020. Společnost Binance upozornila na svých stránkách:

„Ve společnosti Binance upřednostňujeme zdraví a bezpečnost každého z nás během našich akcí. Ve věci veřejného zdraví jsme se zavázali udělat správnou věc a chránit budoucí účastníky před zdravotními riziky. Jakmile bude epidemie účinně kontrolována, událost bude opět aktualizována.”

Erhan Korhaliller, který je zakladatel Istanbul Blockchain Week, se k nastávající situaci o sérii zrušení kryptoudálostí v Asii vyjádřil:

„Zdraví a bezpečnost delegátů na jakékoli konferenci musí být vždy prvořadé, takže chápu těžkou volbu, kterou musely učinit konference v Asii.”

Korhaliller dále poznamenal, že v Turecku nebyly potvrzeny žádné případy výskytu koronaviru, tudíž se nabízejí i ostatní alternativy, včetně Istanbul Blockchain Week.

Událost Token2049 je naplánována na začátek října letošního roku, do té doby by situace měla být pod kontrolou a nemělo by tak dojít ke změnám v události.

Závěr

Zdraví návštěvníků a delegátů je na prvním místě. Konference se rozhodně neruší, jen se kvůli ochraně zdraví pozastavuje datum jejich konání, dokud se celá situace nevyřeší a nebude tak ohroženo veřejné zdraví a bezpečnost.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img