[Zprávy] Turecko je evropskou kryptoměnovou velmocí

0
(0)

Turecko je evropskou kryptoměnovou velmocí • Výsledek průzkumu říká, že lidé jsou přesvědčeni, že se z dlouhodobého hlediska bude cena BTC pohybovat mezi 100 000 a 1 000 000 dolarů • Poslední šance na získání členství v Trading11 s neskutečnou slevou • Facebook intenzivně pracuje na vývoji své vlastní kryptoměny • Největší bitcoinové peněženky poslední měsíc výrazně dokoupily

Turecko je evropskou kryptoměnovou velmocí

Podle nejnovějšího průzkumu agentury ING, až 18 % Turků vlastní některou kryptoměnu. Až 18 % Turků totiž odpovědělo na jednoduchou otázku: “Vlastníte nějakou kryptoměnu?” Ano. To je přesně dvakrát více než evropský průměr, který se pohybuje na hranici 9 procent. Podle výsledků stejného průzkumu vlastní například v případě České republiky některou z kryptoměn 9 % obyvatel.

Více informací o tomto průzkumu se dozvíte v tomto odkazu: bitcoinist.com (v angličtině)

Lidé jsou přesvědčeni, že se z dlouhodobého hlediska bude cena BTC pohybovat mezi 100 000 a 1 000 000 dolarů

Máme tu ještě jeden průzkum. Ten probíhal na Twitteru jednoho z nejvíce sledovaných lidí v tomto sektoru, kterého kryptokomunita zná pod jménem Magic. Podle zveřejněných výsledků průzkumu, kterého se zúčastnilo asi 3000 lidí, tak až 42 % věří, že Bitcoin překoná hranici 100 000 dolarů v příštích 4 letech. A 72 % si myslí, že Bitcoin bude mít vyšší hodnotu než 20 000 dolarů.

Pokud chcete vědět více, neváhejte otevřít tento link: newsbtc.com (v angličtině)

Facebook intenzivně pracuje na vývoji své vlastní kryptoměny

Ale zpět k celosvětovým zprávám. A nepochybně jde o pořádně velkou novinku, která aktuálně otřásá celým kryptoměnovým světem. O Facebooku se totiž píše téměř na každém rohu. A dost často o tom, že Facebook stále přijímá nové a nové blockchain vývojáře. Rovněž se stále více spekuluje o možnosti vzniku nové kryptoměny, kterou by mohl být Facebook Coin. Taková novinka by nepochybně změnila způsob, jak jsou kryptoměnyn nyní vnímány.

Více informací v angličtině na vás čeká na tomto odkazu: cryptovest.com

Největší bitcoinové peněženky poslední měsíc výrazně dokoupily

Bitcoinové adresy s největším počtem BTC poslední měsíce opravdu nezahálely. Nejprve se zdálo, že by mohlo jít zejména o velké kryptoměnové burzy (Binance, Bitfinex, Huobi, Bittrex a podobně). Avšak bližší rozbor ukázal, že burzy počty svých BTC nenavyšovaly (Bitfinex dokonce prodával). Naopak dokupovaly zejména velryby, v jejichž peněženkách se počet Bitcoinů pořádně navýšil. V součtu by mělo jít o navýšení až o téměř 150 000 Bitcoinů mezi peněženkami s největším počtem BTC (TOP100 peněženek).

Více informací se dozvíte na tomto linku: cryptovest.com (v angličtině)

Co číst dále?

Obdržela směnárna Coinbase od Ripple peníze za zalistování tokenu XRP?

Přeloženo ze slovenského originálu, dnešní přehled zpráv pro vás připravil Marek F.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Lofas

Tak někdo dokoupil BTC a z cenou to nic neudělalo zajímavé asi přes OTC trhy , ale proč by nějaká velryba nakupovala za současnou cenu když se čeká pád pod 2 k .

cohi

Lofas: Velryby dokupují, když kurz padá dolů, tím si jen vylepšují celkový průměr.
150tis.bitcoinu v hodnotě cca za $500mld. určitě nenakupují All in:)

Míra

“s neskutečnou slevou” 😀

Míra

To, že velryby mají k dispozici ještě více btc není pro volatilitu této kryptoměny určitě nic dobrého

spot_img