[Zprávy] Turecko je evropskou kryptoměnovou velmocí

4
news

Turecko je evropskou kryptoměnovou velmocí • Výsledek průzkumu říká, že lidé jsou přesvědčeni, že se z dlouhodobého hlediska bude cena BTC pohybovat mezi 100 000 a 1 000 000 dolarů • Poslední šance na získání členství v Trading11 s neskutečnou slevou • Facebook intenzivně pracuje na vývoji své vlastní kryptoměny • Největší bitcoinové peněženky poslední měsíc výrazně dokoupily

Turecko je evropskou kryptoměnovou velmocí

Podle nejnovějšího průzkumu agentury ING, až 18 % Turků vlastní některou kryptoměnu. Až 18 % Turků totiž odpovědělo na jednoduchou otázku: „Vlastníte nějakou kryptoměnu?“ Ano. To je přesně dvakrát více než evropský průměr, který se pohybuje na hranici 9 procent. Podle výsledků stejného průzkumu vlastní například v případě České republiky některou z kryptoměn 9 % obyvatel.

Více informací o tomto průzkumu se dozvíte v tomto odkazu: bitcoinist.com (v angličtině)

Lidé jsou přesvědčeni, že se z dlouhodobého hlediska bude cena BTC pohybovat mezi 100 000 a 1 000 000 dolarů

Máme tu ještě jeden průzkum. Ten probíhal na Twitteru jednoho z nejvíce sledovaných lidí v tomto sektoru, kterého kryptokomunita zná pod jménem Magic. Podle zveřejněných výsledků průzkumu, kterého se zúčastnilo asi 3000 lidí, tak až 42 % věří, že Bitcoin překoná hranici 100 000 dolarů v příštích 4 letech. A 72 % si myslí, že Bitcoin bude mít vyšší hodnotu než 20 000 dolarů.

Pokud chcete vědět více, neváhejte otevřít tento link: newsbtc.com (v angličtině)

Poslední šance na získání členství v Trading11 s neskutečnou slevou

Jedna důležitá zpráva přímo z domoviny. Na webu Trading11 totiž brzy skončí možnost nakoupit 2 balíky s velmi slušnými slevami. Balík Standard S máte možnost zakoupit s 25% slevou a Standard L se aktuálně těší 20% slevě. Pokud vás zajímá obchodování a sledujete Trading11, neváhejte a nastudujte si možnosti, které Trading11 nabízí. Nepochybně jsou více než zajímavé.

Pro více informací o těchto slevách naleznete stránku Trading11 nebo v následujícím linku: trading11.com

Facebook intenzivně pracuje na vývoji své vlastní kryptoměny

Ale zpět k celosvětovým zprávám. A nepochybně jde o pořádně velkou novinku, která aktuálně otřásá celým kryptoměnovým světem. O Facebooku se totiž píše téměř na každém rohu. A dost často o tom, že Facebook stále přijímá nové a nové blockchain vývojáře. Rovněž se stále více spekuluje o možnosti vzniku nové kryptoměny, kterou by mohl být Facebook Coin. Taková novinka by nepochybně změnila způsob, jak jsou kryptoměnyn nyní vnímány.

Více informací v angličtině na vás čeká na tomto odkazu: cryptovest.com

Největší bitcoinové peněženky poslední měsíc výrazně dokoupily

Bitcoinové adresy s největším počtem BTC poslední měsíce opravdu nezahálely. Nejprve se zdálo, že by mohlo jít zejména o velké kryptoměnové burzy (Binance, Bitfinex, Huobi, Bittrex a podobně). Avšak bližší rozbor ukázal, že burzy počty svých BTC nenavyšovaly (Bitfinex dokonce prodával). Naopak dokupovaly zejména velryby, v jejichž peněženkách se počet Bitcoinů pořádně navýšil. V součtu by mělo jít o navýšení až o téměř 150 000 Bitcoinů mezi peněženkami s největším počtem BTC (TOP100 peněženek).

Více informací se dozvíte na tomto linku: cryptovest.com (v angličtině)

Co číst dále?

Obdržela směnárna Coinbase od Ripple peníze za zalistování tokenu XRP?

Přeloženo ze slovenského originálu, dnešní přehled zpráv pro vás připravil Marek F.

4
Komentujte

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MíracohiLofas Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Lofas
Host
Lofas

Tak někdo dokoupil BTC a z cenou to nic neudělalo zajímavé asi přes OTC trhy , ale proč by nějaká velryba nakupovala za současnou cenu když se čeká pád pod 2 k .

cohi
Host
cohi

Lofas: Velryby dokupují, když kurz padá dolů, tím si jen vylepšují celkový průměr.
150tis.bitcoinu v hodnotě cca za $500mld. určitě nenakupují All in:)

Míra
Host
Míra

„s neskutečnou slevou“ 😀

Míra
Host
Míra

To, že velryby mají k dispozici ještě více btc není pro volatilitu této kryptoměny určitě nic dobrého