Justin Sun se konečně sešel s Warrenem Buffettem na charitativním obědě, který byl dlouho odkládán

0
(0)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Zakladatel a CEO Tronu se konečně setkal na dlouho odkládaném charitativním obědět se světoznámým investorem Warrenem Buffettem.

Justin Sun se sešel s Warrenem Buffettem

Dlouho očekávaná schůzka legendy mezi investory s podnikatelem stojícím za kryptoměnou Tron proběhla dle dnešního oznámení 23. ledna 2020. Justin Sun se tak konečně sešel s W. Buffettem!

Mezi hosty dále patřili:

  • zakladatel nadace Litecoin Charlie Lee,
  • finanční ředitel Huobi Chris Lee,
  • vedoucí Nadace Binance Charity Foundation Helen Haiová a
  • zakladatel a generální ředitel eToro Yoni Assia.

Možná si také vzpomínáte, že v červenci 2019 byl přizván i prezident USA Trump po sérii dehonestujících výroků na Twitteru na adresu kryptoměn. Trump na oběd v soukromém neziskovém venkovském klubu v Nebrasce nedorazil. Justin sun tuto údalost komentoval slovy:

„Byla to opravdu čest a jsem vděčný za večeři, moudrost a vizi pana Buffetta. Vždy si budu pamatovat jeho laskavost a podporu a vezmu si k srdci radu a pokyny pana Buffetta, aby se Tron stal lepším ekosystémem a obchodoval se všemi partnery v blockchainovém prostoru i mimo něj.“

Sranda za miliony

Oběd s Warrenem Buffettem nebyla levná legrace. Justina Suna vyšel na 4,57 milionu dolarů. Tyto peníze si však neúčtuje Věštec z Omahy za možnost společně pojíst jen tak, ale šlo o dobročinnou aukci na eBay.

Výtěžek aukce putoval na účet neziskové organizace GLIDE Foundation se sídlem v San Franciscu. GLIDE se zaměřuje na boj proti nespravedlnosti a nerovnosti jménem ekonomicky zanedbaných a utlačovaných komunit v nouzi, včetně bezdomovců a etnických menšin…

Ekologie a krypto?

Justin Sun kromě 4 a půl milionů za oběd s Buffettem slíbil věnovat 1 milion dolarů na podporu úsilí mladé švédské aktivistky Grety Thunbergové. Na otázku, jak ekologie souvisí s kryptoměnou, Sun odpovídá:

„Decentralizované vypořádání a decentralizované financování jsou provozovány pouze na počítači a na cloudových počítačových systémech, čímž se eliminuje potřeba dokumentace a správy záznamů vedených na papíře.“

Závěr

Ačkoli to může vypadat jako nepatrná zpráva, ve skutečnosti byl oběd Suna s Buffettem jednou velmi sledovanou a očekávanou událostí kryptosvěta. Po nečekaném odkladu ze zdravotních důvodů však mnozí zapochybovali o marketingové strategii šéfa Tronu, který je navíc známý svými častými oznámeními mnohem dříve, než se něco zajímavého skutečně stane. Věnovat částku 4,5 mil $ na charitu je však znamenitý čin, navíc podpořený setkáním zástupců kryptoměn s velikánem tradčního investičního světa. Uvidíme, jestli se z strany miliardáře dočkáme nějakého posunu ve vnímání kryptoměn.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img