[Večerní souhrn článků] • Počet nově vzniklých ETH adres na tříletém maximu • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Počet nově vzniklých ETH adres na tříletém maximu

Druhá největší kryptoměna podle tržní kapitalizace – Ethereum – zaznamenala rekord nově vytvořených adres (během jediného dne) za posledních 35 měsíců. Rekordní přírůstek činil 177 520 nově vzniklých adres a dobře ilustruje fakt, že investoři mají v poslední době o ETH  velký zájem.

Analýzy a trhy

14.12.20 [Přehled trhu +ADA] Cardano je oficiálně v DeFi

12. prosince nadace Cardano Foundation oznámila, že oficiálně vstoupila do prostoru DeFi. Stalo se tak po uzavření partnerství se společností Bondly Finance – interoperabilním výměnným protokolem založeným na více řetězcích Polkadot.

14.12.20 Technická analýza BCH/USD a IOTA/USD – Jako na houpačce?

V rámci dnešní analýzy se zase podíváme na dva altcoiny – Bitcoin Cash (BCH) a IOTA. Jak jsme si včera ukázali, altcoinový trh se po krátké přestávce zase začal probouzet k životu. Po technické stránce musím i uznat, že alty mají fůru prostoru pro expanzi a dovolil bych si tvrdit, že všichni pouze čekají na Bitcoin.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

DeFi platformy, které letos konkurují Ethereu

Šílenství kolem decentralizovaných financí si letos v létě vybralo svou daň na síti Ethereum, alespoň co se poptávky týče. V krypto prostoru se objevila velká škála konkurenčních platforem, na které se nyní zaměřila společnost Coinbase.

Fidelity služba úschovy BTC je až neuvěřitelně úspěšná

Předsedkyně představenstva a generální ředitelka společnosti Fidelity Investments, Abigail Johnson, uvedla, že jejich nová služba úschovy bitcoinů (custody business) je „až neuvěřitelně úspěšná“ a má „obrovský potenciál“.

Pohlo se enormní množství Bitcoinu na dvou z největších bitcoinových peněženek na světě – více než miliarda $ v BTC

Masivní BTC transakce přitahují pozornost obchodníků na kryptomarketu. Právě dnes sledujeme dvě bitcoinové velryby v pohybu. Celková hodnota přesunutých bitcoinů překročila miliardu dolarů.

„Bitcoin nikdy nebude hacknut“

„Bitcoin znamená více důvěřovat algoritmu SHA256 než US Treasury,“ vtipkoval twitter účet Blockfolio. Kryptohráči velmi rychle okomentovali zprávu, že se hackeři nabourali do amerického ministerstva financí.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: