[Večerní souhrn článků] • Oracle systém spuštěn na Binance Smart Chain • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Oracle systém spuštěn na Binance Smart Chain

Na Binance Smart Chainu byl spuštěn systém Oracle, terý vylepšuje decentralizované aplikace. Vývojáři mohou tak vytvářet DApps a decentralizované autonomní projekty, které jsou poháněny daty z reálného světa.[1]

Analýzy a trhy

06.05.21 Technická analýza BTC/USD – tak trochu chaos?

V době psaní včerejší analýzy na Bitcoin (BTC) byla situace taková, že jsme se mohli přiklánět spíše k poklesu. Stačilo ovšem jen pár hodin a zase graf působí trochu jinak. Jisté ovšem je, že trh jako takový nám ukazuje značnou nerozhodnost.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Pojišťovna Metromile přijímá platby v kryptoměnách

Pojišťovna Metromile, jako první pojišťovna na světě, začala nejen přijímat platby, ale také nabízí možnost vyplácet pojistné plnění v Bitcoinu a dalších kryptoměnách. Společnost to oznámila ve čtvrtek 6. května.

Největší online tržiště v Latinské Americe MercadoLibre nakoupilo Bitcoin

Latinskoamerický gigant elektronického obchodování MercadoLibre je nejnovější institucí, která přidala bitcoiny do své rozvahy.

Průzkum Mastercard: 4 z 10 lidí chce kryptoměny

Nedávný průzkum platebního gigantu Mastercard odhalil, že 40 % dotázaných má v úmyslu používat kryptoměny pro platby v příštích několika letech. U mladší generace je toto procento samozřejmě ještě mnohem vyšší. Co dalšího zjistila společnost Mastercard?

Nová burza nabízí těžbu likvidity ještě před spuštěním klíčových funkcí

Nová burza zaměřená na institucionální a podnikové uživatele nyní nabízí těžbu likvidity prostřednictvím Uniswapu.

Pozvánka na live stream – druhý pokus o průraz k ATH za rohem?

V dnešní analýze na Bitcoin (BTC) jsem zase zmínil, že na trzích je hrozně znát, jak je pohání především emoce. A když panují emoce, trh se chová dost chaoticky a s něčím takovým se pak samozřejmě dost blbě pracuje.

Galaxy Digital Michaela Novogratze kupuje společnost BitGo

Společnost Galaxy Digital Holdings, která poskytuje finanční služby se zaměřením na kryptoměny a za kterou stojí známý kryptoměnový býk Michael Novogratz, se rozhodla pro nákup společnosti BitGo. Obě strany uvedly, že cílem této akvizice je zlepšit kryptografické zkušenosti institucionálních investorů.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: