Nová burza nabízí těžbu likvidity ještě před spuštěním klíčových funkcí

0
(0)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Nová burza zaměřená na institucionální a podnikové uživatele nyní nabízí těžbu likvidity prostřednictvím Uniswapu.

Vysokofrekvenční obchodní společnost spustila těžbu likvidity pro držitele svého nativního tokenu.

Nová služba je hostována na Uniswapu, což znamená, že uživatelé mohou stále využívat známé, jednoduché rozhraní, které tato decentralizovaná burza poskytuje.

Andrei Grachev, generální ředitel Black Ocean, říká, že tato funkce dává uživatelům šanci poskytnout likviditu decentralizovaným trhům – a otevírá tak spoustu nových příležitostí.

Spoluzakladatel Vladimir Demin k tomu dodal:

„Těžba likvidity pro FLy je velmi důležitým krokem v plánu rozvoje. Vzhledem k tomu, že ekosystém FLy roste, chtěli bychom poskytnout více výhod pro první přispěvatele. Věříme také, že účast na stakingu vám poskytne první zážitek na úžasné cestě při prozkoumávání FLy“

Nové pooly

Franklin (zkráceně FLy) je nativní token pro nadcházející burzu Black Ocean, kterou vytvořilo VRM. Toto aktivum hraje hlavní roli při stabilizaci likvidity knihy objednávek a při odemykání výhod, které platforma poskytuje.

Společnost Black Ocean, která byla uvedena na trh v květnu 2021, si klade za cíl poskytovat kryptoměny a půjčky pro institucionální a podnikové uživatele.

Ekosystém také dodává Dark Pools, které poskytují velrybám velkorysé úrovně likvidity a zajišťují, že obchodní data nebudou zveřejněna. Podle zakladatelů platformy to poskytuje větší flexibilitu a lepší ceny než stávající over-the-counter řešení, to vše při snížení poplatků.

Dark Pool je doplněn Liquidity Poolem, který obstarává maloobchodně orientované podniky, aniž by byly stanoveny minimální velikosti objednávek. Zatímco stávající cloudová řešení, která nabízejí přístup k likviditě, často účtují poplatky až 50 %, Black Ocean neúčtují nic.

Mezi některé z partnerů Black Ocean v tomto rušném odvětví patří Matrixport, Bixin Ventures a FBG.

Závěr

Launchpad projektu Black Ocean Project by měl být uveden do provozu v květnu 2021, což připravuje půdu pro to, aby Liquidity Pool burzy byl spuštěn v červnu a Dark Pool v srpnu. V první polovině letošního roku je také naplánováno spuštění specializovaného trhu NFT.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: