Pozvánka na live stream – druhý pokus o průraz k ATH za rohem? (za chvíli začínáme)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako je Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Téměř čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat i fundamentální analýzu. Zaobírám se ovšem i makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

V dnešní analýze na Bitcoin (BTC) jsem zase zmínil, že na trzích je hrozně znát, jak je pohání především emoce. A když panují emoce, trh se chová dost chaoticky a s něčím takovým se pak samozřejmě dost blbě pracuje. V každém se v těchto chvílích cena zase odráží a s největší pravděpodobností se dočkáme druhého pokusu o průraz k dubnovému all time high.

V rámci dnešního livestreamu v 19:00 na kanálu Žraloci sobě si trh zevrubně rozebereme. A podíváme se nejen na Bitcoin. Chtěl bych se i víc zaměřit na zlato, kde je pořád silné momentum. Kromě toho se v rychlosti podíváme na akciové indexy, dolarový index a dluhopisový trh. A když zbyde čas, tak i nějaké altcoiny.

BTC

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: