[Večerní souhrn článků] • Online kryptoměnová platforma byla zastavena vrchním soudem • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Cardano odhaluje, kdy se se stane plně decentralizovaným • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Trhy opět v zelené • Upgrade Cardana dnes • Dogecoin bude v bankomatech v USA • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Po několika po sobě jdoucích...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Online kryptoměnová platforma byla zastavena vrchním soudem

Společnost zabývající se obchodováním s kryptoměnami GPay Ltd byla dnes ukončena ve veřejném zájmu u Vrchního soudu Spojeného království. Společnost cílila nejen na občany Velké Británie. Na základě mnoha stížností insolvenční služba v zemi provedla důvěrná šetření týkající se podvodných praktik.

Bitcoin přitahoval pozornost mnoha světových investorů

Nejdůležitější kryptoměna světa v letošním roce přitahovala mnoho předních investorů. Kromě Elona Muska vstupují na kryptoměnové trhy také velcí investoři z Wall Street jako Paul Tudor Jones.

Analýzy a trhy

01.07.20 Technická analýza ETH/USD a LTC/USD – Léto ve znamení spíše mírného poklesu?

Tak máme týden od poslední analýzy na Ethereum (ETH) a Litecoin (LTC). Tehdy jsem konstatoval, že to pro tyto dva trhy nevypadá dobře a že se nejspíše schyluje k poklesu.

01.07.20 [Přehled trhu+BTC+LTC] Čekají nás masivní propady během léta?

Před letem všechno padá?! Je čas na útěk do fiatu nebo je už pozdě a kam můžeme propadnout na Bitcoinu a Litecoinu? Nejbližší hodnoty podpor mohou být zrádné, chce to podívat se za horizont.

Kryptoměny a kryptofirmy

Největší banky světa předpovídají rekordní cenu zlata

Morgan Stanley, JPMorgan a Goldman Sachs patří mezi největší banky na celém světě. Všechny předpokládají, že do roku 2021 cena zlata a dalších drahých kovů vzroste. Může růst drahých kovů podpořit také cenu BTC?

5 kryptoměn, které slibují pasivní příjem (2. díl / 3 – Chainlink a Tezos)

V tomto třídílném článku se věnujeme kryptoměnám, které lze stakovat. Jde o 5 nadějných projektů pro letošní rok a rok 2021, které vám mohou přinést pasivní příjem. Druhý díl patří kryptoměnám Chainlink a Tezos.

Investice do herních blockchainů: proč jsou sázky vysoké?

Integrace blockchainu v podstatě umožňuje vlastnictví celého herního ekosystému v komunitě, což zase umožňuje výrobcům her jedinečně zpeněžit svůj  herní model, vytvářet bohatší a hlubší zážitky a zvýšit hodnotu aktiv, které vytvářejí hráči.

Podle nové metriky je flippening ETH/BTC již za polovinou

Nová metrika z německého webu Blockchain Center naznačuje, že dlouho očekávaný flippening neboli „překlopení“, kde Ethereum předběhne Bitcoin, je více než za polovinou.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – současná situace na trhu

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře