[Večerní souhrn článků] • Nový BTC ransomware z Íránu cílí na společnosti • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Nový BTC ransomware z Íránu cílí na společnosti

Americko-izraelská kybernetická bezpečností firma dnes oznámila nový druh ransomware, který během posledních několika týdnů úspěšně zaútočil na mnoho izraelských společností. První zprávy pochází z konce října, kdy se některé sítě společnosti staly terčem sofistikovaného BTC ransomwaru.

Analýzy a trhy

12.11.20 Technická analýza BTC/USD – Dnes se rozhodne?

V úterní analýze na Bitcoin (BTC) jsme si ukázali, že kurz zkonsolidoval do podoby rostoucího trianglu. Tudíž bychom z toho mohli implikovat, že je to přírpravný proces na ještě jeden breakout.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Prohlížeč Brave slaví svůj první rok

Prohlížeč Brave oslaví zítra své první narozeniny od spuštění verze 1.0 dne 13. listopadu 2019. Přes různé problémy a skandály však dělá Brave opravdové pokroky.

Proč jsem koupil NFT za 111 111 USD?

V květnu 2019 byl NFT token představující první digitální vůz F1 pro blockchainovou hru F1 Delta Time prodán za rekordních 110 000 USD. Vítěz aukce konečně přišel a odhalil, proč tento NFT koupil.

Kryptoměna Dash: Pětiletý boj o rebrandování mince na ochranu soukromí

Kryptoměna Dash si jako první osvojila funkci ochrany osobních údajů. I dnes, o půl desetiletí později, však nemůže setřást předpokládanou souvislost s nezákonnou činností.

Hacknuté kryptoburze KuCoin se podařilo získat zpět většinu ukradených aktiv

Johnny Lyu, spoluzakladatel a generální ředitel hacknuté singapurské kryptoměnové burzy KuCoin, odhalil, že obchodní platforma získala zpět 84 % aktiv, která jí byla během hackerského útoku ze září letošního roku odcizena.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Bitcoin to the MOON

meme

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img