[Večerní souhrn článků] • Norský penzijní fond vlastní téměř 600 Bitcoinů • a další články

5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Norský penzijní fond vlastní téměř 600 Bitcoinů

Norský vládní penzijní fond, který patří k jednomu z největších hedgeových fondů na světě, dnes uvedl, že vlastní prostřednictvím svých investic téměř 600 mincí BTC. Portfolio společnosti v BTC se tak pohybuje okolo 6,3 miliony amerických dolarů.

Analýzy a trhy

21.09.20 Technická analýza BTC/USD – Zamítnutí na rezistenci, CME gap zase ve hře?

K analýze na Bitcoin (BTC) ze soboty jsem ještě týž den přidával update, že se povedl ten avizovaný breakout z býčího praporku. Dalo se tak kalkulovat se dvěma bullish scénáři – brzký průraz rezistence bez protahování nebo throwback k horní hraně praporku.

21.08.20 [Přehled trhu + BTC] Zlomí se Bitcoin na 11 100 USD?

Zdá se, že o všem rozhodne jen jedna důležitá hodnota 11 100 USD. Bullish, nebo bearish? To se může rozhodnout již v následujícím týdnu, pojďme se teď podívat, proč tomu tak je.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem zde

Kryptoměny a kryptofirmy

DeFi jako záchrana zdravotnictví

Implementace decentralizovaných financí (DeFi) do zdravotnictví může mít razantní dopad na celý sektor. Pomohly by decentralizované aplikace zefektivnit zdravotnictví a zároveň ušetřit několik miliard?

5 zdrojů pasivních příjmů v kryptu – jak můžete vydělávat BTC a další kryptoměny

Vydělávání na kryptotrzích si mnozí spojují s aktivním každodenním obchodováním. V tomto článku vám přinášíme 5 alternativ pro dosažení pasivních příjmů, tedy téměř bez práce.

Největší banky světa přistiženy při skandálu za skoro 2 biliony USD

Některé z největších bank na světě, včetně společností JPMorgan Chase, HSBC a Deutsche Bank, umožnily zločincům vyprat v letech 1999 až 2017 téměř 2 biliony dolarů. Informace jsou z dokumentů od FinCEN, které byly získány redakcí BuzzFeed News.

Jack Dorsey věří Bitcoinu více, než jakémukoliv jinému aktivu

Jack Dorsey, generální ředitel Twitteru a společnosti Square, v minulosti oznámil, že je fanouškem bitcoinů. Není žádným tajemstvím, že ctí kryptoměny víc, než jakékoliv jiné finanční aktiva, nicméně jeho komentáře jsou vždy poměrně stručné a neobsahují mnoho informací.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – BTC maximalisti v kostce

meme

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img