5 zdrojů pasivních příjmů v kryptu – jak vydělávat BTC a další kryptoměny

3.3
(11)

Zprávy a souhrny

[Odpolední zprávy] • Bitcoin zpátky nad 50 000 USD • Ethereum nyní k dispozici i na Amazonu • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Celková kapitalizace kryptotrhu zůstala nad...

[Večerní souhrn článků] • Cardano odhaluje, kdy se se stane plně decentralizovaným • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Vydělávání na kryptotrzích si mnozí spojují s aktivním každodenním obchodováním. V tomto článku vám přinášíme 5 alternativ pro dosažení pasivních příjmů, tedy téměř bez práce.

Zdroje pasivních příjmů

Nechme stranou kohoutky, ze kterých toho obvykle moc nekápne. Co tu máme dále? HODL a trading, který se lehce přemění na práci na plný úvazek. Chtělo by to něco víc…

Cashback platební karty

Socios.com vyvinul první aplikaci „zapojení fanoušků“ na světě. Uživatelům dává možnost získávat fanouškovské tokeny. Uživatelé aplikace mohou získat debetní kartu Socios s logem svého vybraného týmu, pokud drží minimální částku tokenů klubu. Karta jim nabízí možnost vydělávat odměny formou cashbacku.

Také např. burza Binance, na které lze tokeny Chiliz (CHZ) obchodovat, nedávno spustila svou kartu Visa, která je nyní dostupná i v Evropě. Její karta nabízí cashback až do výše 7 %. Existují i další karty, které nabízejí totéž – část utracených peněz prostřednictvím karty se vám vrátí jako jeden z možných pasivních příjmů v kryptosvětě. Jsou to peníze zdarma, takže proč ne, že?

Staking

Těžba už pro většinu z nás možností výdělku není. Obtížnost stále roste a výnosy klesají pod únosnou úroveň. Pokud zrovna nevlastníte těžební farmu někde v oblasti s levnou energií, tak je možné, že dáte přednost stakingu. Nechte své kryptoměny pracovat pro vás, tohle je skvělá volba. A nejen, že se k ní schyluje u druhé největší kryptoměny – ETH, tato možnost se nabízí u celé řady dalších kryptoměn.

Kopírování obchodování

Dosažení přijmů pomocí následování úspěšného trading účtu, který nabízí možnost kopírování obchodů. Místo, abyste se věnovali dlouholetému studiu, prostě napodobujete jednání profesionálů, kteří jsou motivováni k tomu, aby zajistili, že z toho vyjdete zeleně. Bohužel však zde nelze zisk zaručit a můžete skončit i se ztrátou, pokud se vašemu koni nebude dařit. Platí, že když kopírujete tradera, kopírujete jeho zisky, ale i ztráty.

Prohlížení webu

Co kdybyste si mohli vydělat tak, že budete dělat jen to, co dosud i tak denně děláte? Tohle je velmi zajímavá možnost. Nezískáte sice ohromující částku za pár dní, ale máte možnost zpeněžit něco, co běžně příjmy negeneruje. Průkopníkem je v této oblasti prohlížeč Brave. Je zaměřený na soukromí, open-source a když zde sledujete reklamy, tak za to obdržíte BAT tokeny.

Vkladové platformy

Postupně vzniká celá řada různých platforem, které vám nabídnou mnohem lepší zhodnocení, než jaké by vám nabídli v bance. Sice se nedočkáte běžného pojištění vkladů a celkové riziko je tak mnohem vyšší, možnost výdělku zde je nemalá. Aniž bychom jmenovali konkrétní aplikaci, web či burzu, bavíme se v řádech 3, 4, v některých případech dokonce i více než 5 % ročně v podobě pasivního příjmu.

Závěr

Kryptomarket nabízí řadu možností, jak si lze vytvořit pasivní příjem. Nutno však dodat, že každá z nich s sebou nese nezanedbatelnou míru rizika, které nesete vy. Proto se vyplatí volit moudře a před každým rozhodnutím si udělat vlastní průzkum. A která z možností se nejvíce líbí vám osobně?

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.3 / 5. Počet hlasujících 11

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře