[Večerní souhrn článků] • Prohlížeč Brave má přes 500 000 ověřených vydavatelů • a další články

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Prohlížeč Brave má přes 500 000 ověřených vydavatelů

Prohlížeč Brave s podporou kryptoměny BAT dle oficiálních statistik překonal hranici 500 000 ověřených vydavatelů. Uživatelé tak mohou čerpat výhody v podobě Brave Tokenu. Dle monitorovací stránky je k dnešnímu dni 533 980 ověřených vydavatelů. Popularita prohlížeče tak nadále roste.

Dceřiná společnost Alibabi uvádí vlastní blockchainovou platformu

Ant Financial dnes oznámila svoji vlastní blockchainovou platformu pod názvem OpenChain. Cílém tohoto řešení má být pomoc malým a středním podnikatelům při vytváření a implementaci technologie do podnikání, rychle a levně.

Analýzy a trhy

16.04.20 Technická analýza ETH/USD a LTC/USD – Bullish svíce hammer odstartovala solidní pumpu

Od mé poslední analýzy na Litecoin (LTC) a Ethereum (ETH) se tyto dva trhy vlastně jenom potýkaly se soustavným poklesem kurzu. Tohle se změnilo brzy nad ránem, kdy oba trhy začaly impulsivně růst. Otázkou je, jak dlouho to vydrží a proč se tak stalo.

Historické krize 6: Finanční krize 2007

Velká recese se týká hospodářského poklesu v letech 2007 až 2009 po prasknutí bubliny hypotečního bydlení v USA, pádu bank a nástupu globální finanční krize. Velká recese byla nejzávažnější hospodářskou recesí ve Spojených státech od Velké hospodářské krize ve 30. letech.

16.4.20 Technická analýza BTC/USD (+676 USD) +10,44 % Halving na BTC možná za 9 100 USD

V dnešní analýze se podíváme na Bitcoin, který se dnes vyšplhal nad 7 000 USD. V časných ranních hodinách přidal na růstu 300 USD. Do halvingu může být Bitcoin na 9 100 USD.

16. 4. 20 [Přehled trhu + BTC+NASDAQ] Bitcoin se láme, zkouška pro bullish kanál!

V dnešní analýze se podíváme na Bitcoin. Po tom, co se Bitcoin dostal na 7 300 USD a prolomil silný odpor na 7 000 USD, jsme to znovu neudrželi a propadli k současné hodnotě 6 600 USD. Otevírají se tak i nové možnosti pro bearish kanál. Je to konec růstu?

Kryptoměny a kryptofirmy

Zakladatel NEO tvrdí, že blockchain bude lékem v postpandemickém světě

Zakladatel NEO tvrdí, že blockchain bude lékem v postpandemickém světě. Da Hongfei se 16. dubna objevil na virtuální konferenci Blockdown 2020, kde hovořil o roli blockchainu v postpandemickém světě.

Aplikace Guardian zažila obrovský nárůst stažení

Pandemie koronaviru Covid-19 způsobila ve světě zvýšený zájem o aplikace týkající se bezpečnosti, ochrany zdraví nebo sledování katastrof. Aplikace Guardian Circle zažila za březen nárůst přes 2500%.

Unikly první fotografie mobilní aplikace pro digitální měnu Číny

Na sociálních médiích se objevily první fotografie testovací verze mobilní peněženky podporující novou čínskou digitální měnu.

Top 6 virtuálních kryptokonferencí, kterých se můžete účastnit z karantény

Celý svět se snaží s pandemií poprat po svém a zároveň snížit její agresivní dopady. Organizátoři kryptokonferencí na to reagují a vytváří virtuální alternativy. Zde jsou naše tipy na šest nejlepších kryptokonferencí, jež budou probíhat od dubna do června.

Video

[VIDEO – Jiří Fabián] Vodní dýmka generující kuřákům tokeny se stala realitou

To, co mě osobně nejvíce oslovuje na rozhovorech, které Vašek moderuje, je osobnost, kterou si pozve do studia. Vždy mě nesmírně inspiruje, když je vidět, jak někdo svým projektem žije. To je případ i Jiřího Fabiána, CEO Topmonks.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Události za poslední dobu

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: