[Večerní souhrn článků] • Největší ruská banka se připojuje k blockchainové platformě • a další články

0
večer, souhrn, banka, moskva
Zdroj: pixabay.com

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Největší ruská banka se připojuje k blockchainové platformě

Dceřiná společnost největší ruské banky Sberbank se připojila k blockchainové platformě pro financování obchodu s komoditami. Sberbank dnes podepsala dohodu se švýcarskou blockchainovou platformou Komgo.

KryptoCibude útočí na české uživatele

Bezpečnostní experti společnosti Eset upozornili na nový malware, který útočí převážně na české a slovenské uživatele. Útočníci dostali název KryptoCibule, jelikož cílí na krádež kryptoměn.

Analýzy a trhy

15.09.20 Technická analýza BTC/USD – Začínáme růst, bude to bez vyplněného gapu?

Připravil jsem si pro vás další analýzu na Bitcoin (BTC), vzhledem k čerstvému price action je to potřeba. Analýza z pátku již není aktuální. Každopádně, posledních 24 hodin jsem sledoval grafy vcelku urputně, abych si mnohem lépe udělal obrázek o tom, co se vlastně na trhu děje.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem zde

Kryptoměny a kryptofirmy

Herní tokeny jsou na vzestupu

V letošním roce kromě masivního boomu decentralizovaných financí (DeFi) zažívají svou cenovou explozi také non-fungible (NFT) tokeny. Herní tokeny předvedly za minulý týden tržby téměř jeden milion amerických dolarů.

Zakladatel Messari říká, že obchodníky s DeFi čeká prasknutí bubliny a potvrzení „teorie většího blázna“

Spoluzakladatel Messari Ryan Selkis na sebe vzal úlohu věštce, potažmo nositele špatných zpráv. Říká, že „teorie většího blázna“ rozdrtí DeFi investory.

Tohle způsobuje centralizace ve firmách jako jsou Facebook, Google, Microsoft a další

Selhání centralizace v ochraně osobních a obchodních dat byla v posledních letech opakovaně zdůrazňována. Facebook, Google, Twitter, Microsoft, Sony a mnoho dalších čelily rozsáhlým hackerským útokům na data, které odhalily soukromé informace (a mnoho dalšího) jejich zákazníků.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Navždy HODL

meme

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře