Zakladatel Messari říká, že obchodníky s DeFi čeká prasknutí bubliny a potvrzení “teorie většího blázna”

5
(1)

Zprávy a souhrny

Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Spoluzakladatel Messari Ryan Selkis na sebe vzal úlohu věštce, potažmo nositele špatných zpráv. Říká, že “teorie většího blázna” rozdrtí DeFi investory.

DeFi čeká pád?

Patříte k obchodníkům, kteří hledají výnosy v DeFi sektoru? Pak vás možná bude zajímat názor spoluzakladatele společnosti, která se zabývá poskytováním denních statistik, dat z krypto trhu a výzkumem kryptoměn.

Ryan Selkis z Messari říká, že obchodníky s decentralizovaným financováním (DeFi) čeká zklamání. Podle něj totiž celé odvětví brzo zamíří ke dnu. Selkis uvedl:

“Blížíme se k vrcholu ponziho ekonomiky, tahání koberečků a výnosového “poskakování”, a poplatky ETH se chystají spolykat zisky všech, kromě velryb.”

Tip: Experiment SushiSwap dal DeFi komunitě drsnou lekci

DeFi skončí stejně neslavně jako ICO

Citujeme zde názory Ryana Selkise, který se nyní zdá být jedním z největších kritiků DeFi a yield farmingu. Decentralizované finance se podle něj podobají ICO bublině a čeká je podobný konec.

Uvádí:

„ICO na chvíli vzkvétaly, protože si všichni (směšně) mysleli, že pro každý průmysl bude existovat koordinační nástrojový token. DeFi je jen jedna velká skupina kapitálu, která se valí kolem malé skupiny zasvěcených a žoldáků, kterým brzy dojdou oběťi k oškubání.“

Teorie většího blázna

O co jde? Jedná se o teorii, že na nadhodnocených investicích můžete vydělat peníze tím, že je později prodáte novým důvěřivým investorům. V podstatě jde tedy v očích spoluzakladatele Messari o to, že dokud budou přicházet noví blázni, bude komu prodat nadhodnocený šmejd.

I přesto je však Selkis dle svých slov nadále příznivcem inovací. I přes svá kritická vyjádření říká: Miluji toto experimentování.”

Závěr

Vyjádření spoluzakladatele Messari je namířeno do řad drobných investorů, pro které je DeFi a yield farming podle něj příliš velké riziko. Zdá se však, že nečeká úplný zánik, ale spíše zkázu malých ryb, které zde hladají lákavé zisky. Brzy pak podle něj přísun potravy vymizí, což způsobí přehoupnutí přes vrchol ponziho ekonomiky.”

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Legosev

Naprostý souhlas ze Selkisem vždyť se to už pár krát stalo ta sushi sračka je toho přímým důkazem ovce nakupili a borec vybral .Viktor Kožený taky ovcím tlačil do hlavy fondové kapličky v devadesátých letech a banda kupovala jak o dušu (každý jouda viděl před očima snadný bezpracný zisk) a ted se Víťa Kožený opaluje krásně na Seychelách z doutníčkem v rypáku !. YFI konečný stav 30 tisíc toeknu v oběhu jich je 29 967 (kaj je těch zbývajících 33 tokenu ? to si rozdělili ti podvodníci mezi sebou co tenhle tunel vymysleli )YFI má celkový market kap 106 tisíc btc v YFI , kolik si myslíte že stačí velrybě aby si pohnula z YFI tokenem kaj by chtěla ? jen bitcoinový guru Anthony Pompliano vlastní přes 30 tisíc btc , Andreas Antonopoulos či bratři  Winklevoss vlastní kolem 100 tisíc btc i Craig Wright údajně vlastní přes 200 tisíc btc , kolik stačí takových velryby aby jste přišli o prachy při investici YFI ? stačí jedna jediná která vám cenu hodí o 50% dolů či nahoru .

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: