[Večerní souhrn článků] • Miliony dat  uživatelů Telegramu vystavených na darknetu • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Čínská státní digitální měna bude použita v Hongkongu • Uniswap přidal skoro 58 000 nových uživatelů za měsíc • a další novinky

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během posledního dne v kryptosvětě.  TRHY Celková tržní kapitalizace kryptotrhů za...

[Večerní souhrn článků] • Důvod, proč byl John McAfee včera v Evropě zatčen • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Miliony dat  uživatelů Telegramu vystavených na darknetu

Aplikace pro zasílání zpráv zaměřená na soukromí uživatelů, Telegram, utrpěla velký únik dat. Mnoho milionů osobních údajů uživatelů unikla na darknet. Uniklá databáze obsahuje telefonní čísla, unikátní ID uživatele Telegramu a pár dalších zpráv.

Banka pro mezinárodní vypořádání zveřejnila nový výzkum CBDC

Banka pro mezinárodní vypořádání (BIS) dnes vydala zprávu, jejímž tématem jsou digitální měny vydané centrální bankou (CBDC). Zpráva vybízí centrální banky po celém světě, aby s CBDC zacházely jako s možnou budoucností.

Analýzy a trhy

24.06.20 Technická analýza BTC/USD – Moc dlouho nám ten růst nevydržel

Tak nám ten Bitcoin (BTC) brzy po vydání pondělní analýzy začal konečně něco dělat. Nicméně, jak jste si jistě všimli, tak to dlouho zrovna nevydrželo. V podstatě to hned u první rezistence zase ztratilo sílu a následoval docela rychlý výprodej, což dovedlo kurz zpátky ke spodní hraně velkého trianglu.

24.06.20 [Přehled trhu+BTC] Pokus o zlomení 10 000 USD ?!

Bitcoin se probudil. Po týdnu nečinnosti vidíme znovu růst, ale na návrat do bullish kanálu to zřejmě nebude. Ve hře bude odpor na 10 000 USD.

Kryptoměny a kryptofirmy

Koronavirus a změny na kryptoměnovém trhu

Pandemie koronaviru způsobila značný chaos nejen na kryptoměnovém trhu. Někteří odborníci na finanční trhy tvrdí, že bude trvat roky, než se celková ekonomika zotaví. Jak si povedou kryptoměny v pokoronavirové ekonomice?

Mike Novogratz: Krypto bude obsaženo v každém portfoliu. Je to jen otázkou času

Mike Novogratz, zakladatel Galaxy Digital Holdings, říká, že si myslí, že 8 z 10 institucionálních investorů bude mít do 5 let zainvestováno do kryptoměn. Institucionální investoři podle něj vidí přicházet kryptorevoluci.

Autor knihy Bohatý táta, chudý táta: „Řekli mi, abych o tomhle nemluvil“

Robert Kiyosaki varoval lidi o tom, že něco přichází. Varoval, i přestože mu bylo řečeno, aby „zůstal tam, kde je“ a aby neupozorňoval veřejnost na to, co se děje přímo před jejíma očima. Kiyosaki ovšem není sám, kdo na lidi apeluje.

Konec prokrastinace aneb jak žít svůj život, abychom nemuseli na konci litovat – 1. díl

Petru Ludwigovi se, aspoň jak to vidím já, podařila napsat pozoruhodná kniha – Konec prokrastinace. Je to velice praktická příručka, jak žít svůj život, aniž bychom museli na jeho konci litovat

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – BTC maximalisti v kostce

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře