Mike Novogratz: Krypto bude obsaženo v každém portfoliu. Je to jen otázkou času

0
(0)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Mike Novogratz, zakladatel Galaxy Digital Holdings, říká, že si myslí, že 8 z 10 institucionálních investorů bude mít do 5 let zainvestováno do kryptoměn. Institucionální investoři podle něj vidí přicházet kryptorevoluci.

Novogratz očekává krypto v každém portfoliu

Známý kryptonadšenec Mike Novogratz je stále silně přesvědčen o budoucím úspěchu kryptoměn. Jak uvedl v nedávném rozhovoru, je to podle něj jen otázkou času. Říká:

„Kromě toho, že se Bitcoin stává zástupcem zlata, probíhá digitální revoluce a platby se postupem času změní. Bude existovat ‚krypto dolar‘, stejně jako bude ‚krypto juan‘ a ‚krypto euro’… Myslím, že v každém portfoliu bude krypto…

Dokonce i ti, kteří ještě nejsou [v kryptu], si všichni uvědomují, že je nevyhnutelností, že skončíme se spoustou kryptoaktiv. Je to jen otázkou času.“

Regulace tomu pomůžou

Novogratz se regulátorů nebojí. Naopak věří, že ještě masivnější stěhování kryptoměn do světa institucionálního investování může začít změnou regulačního prostředí v USA. Poukazuje přitom třeba na očekávaný odchod Jaye Claytona z funkce předsedy Americké Komise pro cenné papíry a burzy (SEC). Za Claytonova vedení komise opakovaně odmítla všechny žádosti o bitcoinové ETF.

Uvádí k tomu, že by si přál někoho „trochu více angažovaného, ​​trochu aktivnějšího, trochu více prozíravého…“ A poznamenává:  „Tak doufejme.., však víte, existuje spousta dobrých lidí tam venku.“

USA nesmí otálet

Hlava Galaxy Digital také říká, že Spojené státy musí jednat rychle. „Přecházíme do digitální éry a stále mluvíme o čtvrťácích versus niklácích,“ podivuje se Novogratz. Podle něj Bitcoin sice nenahradí dolar, ale pokud FED bude nadále pokračovat v politice neomezeného tisku peněz, tak jeho cena vyletí do nebe.

„Lidé používají Bitcoin jako zajištění proti tomu [inflaci].“

Závěr

Mike Novogratz věří, že krypto se časem stane součástí každého portfolia. Mezitím podle něj rozvoj asijských projektů v čele s Čínou přinutí USA, aby taktéž vstoupily do kryptorevoluce. Dodává:

Je pro mě nemožné si myslet, že v určitém časovém období nebudeme mít stablecoiny ani kryptoverzi dolaru… […] Překvapí mě, pokud brzy neprolomíme 10 000 $. Poté se dočkáme 14 000 a 20 000 $ [za Bitcoin].“

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: