[Večerní souhrn článků] • Miami chce hostit těžební datová centra • a další články

0
večer, souhrn
Zdroj: pixabay.com

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Miami chce hostit těžební datová centra
Starosta amerického Miami, Francis Suarez, chce, aby se z města stalo centrum těžby Bitcoinu. V rozhovoru pro CNBC uvedl, že vyzývá zahraniční těžební společnosti, aby zvážily zřízení datových center ve městě.

Analýzy a trhy

18.06.21 Technická analýza Altcoin Index a Shitcoin Index – čeká alty do letních prázdnin konsolidace?

Jak jsem si vysvětlili ve včerejší analýze na Bitcoin, trhy dostaly z vnějšku dost silný signál díky novým projekcím Federální rezervní banky. Ve čtvrtečním streamu jsme si celou situaci podrobně rozebrali a řekli si, že je zcela irelevantní, zda Fedu věříme, nebo ne.

18.06.21 [Přehled trhu a BTC] Krvavý propad o víkendu?!

Bitcoin se po neúspěšném testování odporu na 41 500 propadl už téměř k 37 000 USD. V rámci poklesu sledují investoři množství menších podpůrných zón.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Railgun: ochrana soukromí na Ethereu pouze pomocí chytrých smluv

Soukromí je pro uživatele decentralizovaných financí (DeFi) a kryptoměn obecně hlavním problémem. Všeobecně rozšířená víra v anonymitu dříve vedla mnohé k používání měn, jako je Bitcoin a Ethereum, ale ta se rychle vytrácí s tím, jak vychází najevo případy většího sledování.

Mark Cuban přišel o peníze v DeFi projektu, který spadl na nulu. Nyní požaduje regulaci

Je to všechno zábava, hrajete si s DeFi a vše je v pořádku, dokud nepřijdete o peníze… Mark Cuban zaplakal, když mu Titan spadl prakticky na nulu.

Jesse Powell: Elon Musk by měl více studovat těžbu Bitcoinu

Generální ředitel kryptoměnové burzy Kraken, Jesse Powell, se opřel do zakladatele společnosti SpaceX, Elona Muska. Dle jeho slov by měl Musk více studovat těžbu Bitcoinu a nevyjadřovat se na jeho adresu negativně.

Největší dánská banka nebude do kryptoprostoru zasahovat

Danske Bank, největší banka v Dánsku, zveřejnila své oficiální stanovisko ke kryptoměnám 17. června, kdy přinesla čtyřbodové oznámení popisující důvody opatrnosti při obchodování s digitálními aktivy.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře