[Večerní souhrn článků] • Ledger je údajně zranitelný vůči dvěma novým útokům • a další články

4
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Ledger je údajně zranitelný vůči dvěma novým útokům

Americká kryptoměnová burza Kraken identifikovala dva nové potenciální útoky proti hardwarové peněžence Ledger. Kraken Security Labs dnes informovala o možném nebezpečí pro peněženky Ledger Nano X na svém blogu.

Venezuelské úřady zabavily přes 300 těžebních zařízení

Venezuelská národní garda zabavila přes 315 zařízení pro těžbu Bitcoinu vyráběných společností Bitmain. Podle platné legislativy musí občané ve Venezuele získat příslušná povolení od vlády. Nelegální těžbě kryptoměn hrozí v zemi vysoká pokuta a zabavení zařízení.

Analýzy a trhy

08.07.20 Technická analýza ETC/USD a BNB/USD – Altcoiny se probírají k životu, schyluje se k něčemu?

Tak jsme zase ve fázi trhu, ve kterém jsme dlouhou dobu nebyli. Zatímco Bitcoin (BTC) je bez pohybu, tak altcoiny jako je Ethereum Classic (ETC) a Binance Coin (BNB) pumpují.

08.07.20 [Přehled trhu] Proč investoři opouštějí Bitcoin? 10 000 USD ani zdaleka!

Přestože se Bitcoin potáhl vzhůru o 200 USD, během léta investoři Bitcoinu nevěří. Momentálně jeho dominance klesá a investoři se pouštějí raději do altcoinů.

Kryptoměny a kryptofirmy

Litva se stane první zemí, která vyzkouší digitální měny

Pomineme-li Čínu, stává se pobaltský stát Litva první evropskou zemí, která vydá své digitální měny pod taktovkou centrální bankou (CBDC). Projekt digitální měny má fungovat ve všech odvětvích pro každodenní používání.

Virální tweet odstartoval debatu o tom, co je XRP

Řada lidí má za to, že některé kryptoměny z první desítky si vůbec nezaslouží tam být. Co takhle 4. největší kryptoměna dle kapitalizace – XRP – a její budoucnost? Lehce provokativní Tweet Binance, ze kterého se rychle stal virál, se vás ptá: co je XRP?

Bitcoin nikdy nebude skutečně soukromý, říká Andreas Antonopoulos

Andreas Antonopoulos říká, že Bitcoin pravděpodobně nikdy nebude mít takové funkce ochrany osobních údajů, jako má například Monero (XMR).

Globální kompatibilita je klíčovým faktorem v závodu CBDC

CBDC budou muset být mezinárodně interoperabilní, aby se staly globálně přijatelnými, říká expert z Hongkongské univerzity.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Nikdy

meme

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: