Virální tweet odstartoval debatu o tom, co je XRP

3
(4)

Zprávy a souhrny

Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Řada lidí má za to, že některé kryptoměny z první desítky si vůbec nezaslouží tam být. Co takhle 4. největší kryptoměna dle kapitalizace – XRP – a její budoucnost? Lehce provokativní Tweet Binance, ze kterého se rychle stal virál, se vás ptá: co je XRP?

Tip: Nová kryptoměnová mapa odhaluje skutečný zájem o BTC, ETH, XRP a další alty

Debatu o budoucnosti odstartoval jeden tweet

Burza Binance oslovila svých 1,1 milionu následovníků na Twitteru. Požádala je, aby svými slovy popsali čtvrtou největší kryptoměnu XRP.

To vyvolalo příliv příznivců a kritiků kryptoměny společnosti Ripple. Odpovědi tak byly rozličné. Ti, kteří jsou dlouhodobě bullish na cenu této kryptoměny, zmínili řadu funkcí a výhod svého oblíbeného coinu. Vyzdvihují rychlé transakce, tlak Ripple využívat XRP v remitenčním průmyslu a to, že XRP mění způsob, jakým se peníze pohybují po celém světě.

Názory na XRP

Zde jsou některé komentáře twitterové komunity kolem Binance reagující na XRP. XRP je …:

„Nejlepší existující digitální majetek!“ – Panos (@panosmek)

„Na cestě způsobit revoluci plateb.“Leonidas Hadjiloizou (@ LeoHadjiloizou)

Používán Ripplem jako game changing technologie, která zabije Swift, jako to Netflix udělal s Blockbusterem. – Thinking Crypto (@ ThinkingCrypto1)

Další z fanoušků XRP z účtu @xrp334 pak přidal krátkou animaci, která poukazuje na jeho transakční rychlost. Ta je je podle něj pouze 3 sekundy, zatímco u Bitcoinu uvádí 66 minut.

Odpůrci

Naproti tomu odpůrci XRP se také přidali do diskuze. Někteří rovnou nazvali 4. největší kryptoměnu podvodem. Ekonom a krypto trader Alex Krüger označuje XRP jako „IQ test,“ zatímco špičkový obchodník Big Cheds říká, že tato mince je dobrá pro obchodování, ale nic jiného.

Názory na 4. největší krypto se různí a zda má tato mince budoucnost, to je otázka, na kterou existuje tisíc odpovědí. Sahají od cynického uznání, že je to v podstatě „dobře obchodovatelný odpad“, přes neutrální konstatování, že je kontroverzní, až po nadšení z rychlosti transakcí. A co vy, jak byste doplnili větu: XRP je …?

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Mamlas

Pokud potrebuju okamžitou platbu, radši využiji třeba Electroneum, které ma platby instantní…

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: