[Večerní souhrn článků] • Kryptoměnové společnosti se připojují k Facebooku • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Kryptoburza Gemini uvádí DeFi tokeny • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • EU navrhuje zákon pro regulaci kryptoměn • Glassnode: Uniswap může být pod kontrolou Binance • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Po několika dnech prudkého poklesu...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Kryptoměnové společnosti se připojují k Facebooku

Kryptoměnové firmy IoTeX, R3 a iExec patří mezi 10 nových členů konsorcia Confidential Computing Consortium, které spolupracují na ochraně osobních údajů. Tyto společnosti se dnes připojily k sociální síti Facebook. Spolu mají zlepšit strukturu ochrany osobních údajů pomocí technologie blockchain s ročním rozpočtem 800 000 USD.

Analýzy a trhy

29.06.20 Technická analýza Whiting petroleum – Typická Pump & dump struktura, bacha na to!

Dnešní analýza bude více vyčnívat od standardu, který na tomto serveru produkuji. Obsahově je to opravdu čistě vzdělávací s názornou ukázkou trhu, který lze označit za typický Pump & dump (P&D).

29.06.20 [Přehled trhu+BTC] Bitcoin nad 9 000 USD. Je naděje na růst?

Bitcoin nad 9 000 USD. Je naděje na růst? Na grafu vidíme odraz od 8 830 USD. Máme před letem čas k propadu až k 7 700 USD. Zároveň tvoříme novou podporu 8 800 USD.

Kryptoměny a kryptofirmy

Jak nám pandemie COVID-19 zabila bitcoinový bull run

Od letošních minimálních hodnot (z poloviny března) se Bitcoin zhodnotil o krásných 120 % (v době psaní článku). I přes toto zhodnocení stále nemůžeme říct, že by byl nastaven stabilní uptrend.

Blockchain může poskytnout zasloužené právo na soukromí

Technologie Blockchain může pomoci vybudovat samostatný státní finanční systém, ve kterém soukromí bude patřit lidem. Oproti všeobecnému přesvědčení,  soukromí není pro ty, kteří mají co skrývat, ale pro ty, kteří mohou všechno ztratit.

Banka pro mezinárodní zúčtování: digitální měny centrálních bank jsou budoucnost

Přední světová instituce pro centrální banky zveřejnila výsledky nového výzkumu digitálních měn centrálních bank, který zaznamenal významný posun, díky Libře a pandemii COVID-19.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Ten výraz hovoří za vše…

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře