[Večerní souhrn článků] • Kryptoměna BAND prudce stoupla o 65 % za jediný den • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Kryptoměna BAND prudce stoupla o 65 % za jediný den

Kryptoměna Band Protocol (BAND), konkurenční blockchainová síť Chainlinku, prudce stoupla o 65 % a to za pouhých 24 hodin, čímž dosáhla nového rekordu. Stalo se tak poté, co oznámila její přidání do portfolia kryptoměnová burza Coinbase.

Analýzy a trhy

06.08.20 Technická analýza drahých kovů (stříbro) – Cena stříbra zběsile pumpuje, jak dlouho ještě?

Myslím si, že je po  dvou týdnech čas se podívat, co se děje na trhu se stříbrem. Před pár dny jsem jednu analýzu věnoval speciálně spotovému trhu se zlatem, kde jak jistě víte, tak se dokonce povedlo překonat magických 2 000 USD za unci. Je to bez debat historický rekord, který se zrovna moc často nevidí.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem zde

Kryptoměny a kryptofirmy

Čínské CBDC cílí na soukromý sektor

Vzhledem k tomu, že práce na čínské digitální měně jsou téměř u konce a probíhá finální testování, existují spekulace, že digitální jüan by mohl oslabit dominanci soukromého sektoru. Vláda tak může ohrozit přední čínské společnosti jako Alibaba nebo Tencent.

Je možné vytvořit decentralizovaný internet?

Internet je nyní téměř zcela centralizovaný. Je ovládán malým množstvím velkých společností, jako jsou Google, Alibaba, Facebook a Amazon. Komunikační infrastruktura, která napájí internet, je řízena malým počtem organizací, včetně organizací jako UUNET, Level 3, Verizon a AT&T.

Čínské komerční banky testují digitální peněženku propojenou s CBDC

Digitální měna čínské centrální banky (CBDC) by mohla být již brzy uvedena do provozu. Nové zprávy totiž naznačují, že několik místních komerčních bank začalo zkoušet aplikaci digitální peněženky, jenž je propojena s CBDC.

Velké pátrání po ukradených Bitcoinech

Přesně před čtyřmi lety ukradli neznámí hackeři z kryptoměnové burzy Bitfinex necelých 120 000 BTC. Společnost nyní nabízí až 400 milionů amerických dolarů jako odměnu za vrácení ukradených prostředků.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Komu chybí tato čísla?

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: