[Večerní souhrn článků] • Justin Sun koupil malbu Picassa do fondu JUST NFT • a další články

2.3
(3)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Justin Sun koupil malbu Picassa do fondu JUST NFT

Zakladatel nadace TRON Foundation, Justin SUN, koupil obraz od Picassa a Andy Warhola za neuvěřitelných 22 milionů amerických dolarů. Umělecká díla hodlá tokenizovat prostřednictvím nově oznámeného fondu JUST NFT. [1]

Analýzy a trhy

01.04.21 Technická analýza BTC/USD – Měsíční close bearish?

Od včerejší analýzy na Bitcoin (BTC) se toho na intradenním grafu nic moc nezměnilo, ale zas na druhou stranu jsme se dočkali měsíčního close, což je pro nás nesmírně důležitá událost.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Victoria Bitter, australská dceřiná společnost ležáku Asahi, učinila krok k udržitelnosti tím, že umožnila zákazníkům získat pintu piva pomocí solární energie, kterou „prodají“ prostřednictvím blockchainu a za prodej získají pivo.

Otevřený zájem bitcoinových futures v roce 2021 vzrostl o 130 %

Rostoucí cena bitcoinů od začátku roku vedla k masivnímu růstu otevřeného zájmu o futures aktiva, jelikož se obchodníci snažili zajistit své pozice na různých burzách.

Na burze Coinbase došly bitcoiny, uživatelé nyní čekají v pořadníku!

K bezprecedentní situaci dnes v brzkých ranních hodinách došlo na hlavní americké kryptoměnové burze Coinbase. Již dlouho se k tomu schylovalo, říkají někteří odborníci.

CEO burzy Kraken: Za 1 BTC si do konce roku koupíte Lamborghini, Bugatti o rok později

Generální ředitel kryptoměnové burzy Kraken přišel se zajímavou předpovědí. Podle ní si budeme moci ještě tento rok za 1 BTC koupit Lamborghini a o rok později dokonce ještě luxusnější Bugatti.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 2.3 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: