Victoria Bitter investuje do udržitelnosti společnosti… Pivem

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michaela Nocarová
Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

Victoria Bitter, australská dceřiná společnost ležáku Asahi, učinila krok k udržitelnosti tím, že umožnila zákazníkům získat pintu piva pomocí solární energie, kterou „prodají“ prostřednictvím blockchainu a za prodej získají pivo.

Solar Exchange

Společnost Victoria Bitter uzavřela partnerství s významnou blockchainovou energetickou firmou Power Ledger, aby odemkla nový program umožňující účastníkům vyměňovat přebytečnou sluneční energii za pivo. Společnost Power Ledger o tom informovala ve středu na svých stránkách.

„Jediná věc, která je lepší, než pít velké studené pivo na australském slunci, je vydělávat pivo, zatímco ho piješ. Navíc je to skutečná výhoda pro milovníky piva a životního prostředí“

uvedl generální ředitel marketingu Victoria Bitter, Brian Phan.

Nový program Solar Exchange umožňuje zákazníkům sledovat, kolik piva vydělali na základě počtu kreditů za solární energii vyměněných s Victoria Bitter.

„Každých 30 USD, které vyděláte v kreditech, můžete vyměnit za karton piva, které je poté doručeno přímo k vašim dveřím“

uvedla dále společnost v oznámení.

Investice do udržitelnosti společnosti

Zakladatelka společnosti Power Ledger, Jemma Green, vysvětlila, že jejich blockchainová platforma bude zodpovědná za sledování množství energie, kterou zákazníci dodají do sítě.

„Každých 30 minut si můžete zkontrolovat, kolik lahví jste si vydělali“

-řekla Jemma Green.

Solární kredity, které v programu Victoria Bitter získá, společnost znovu investuje zpět do programu nebo do širších cílů udržitelnosti podniku.

Power Ledger poskytuje služby obchodování s energiemi typu peer-to-peer, které jsou založené na technologii blockchain. V loňském roce začala společnost zavádět svou platformu solární energie založenou na blockchainu v západní Austrálii, což uživatelům umožnilo sledovat spotřebu energie a prodávat jejich přebytečnou solární energii dalším obyvatelům.

Závěr

Pivo je fajn. Věřím, že kdyby něco takového někdo založil tady, tak pije i ten, co pivo nemá rád. Je možné, že se další pivovary přidají, Victoria Bitter je celosvětově známá značka. Uvítali byste nějakou takovou výměnu za pivo nebo jinou věc, kterou máte rádi?

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: