Vlády zvažují investici do Bitcoinu, říká generální ředitel newyorské investiční společnosti

4.6
(9)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Generální ředitel investiční společnosti zaměřené na kryptoměny New York Digital Investment Group (NYDIG) uvedl, že vlády v současné době uvažují o investování do Bitcoinu (BTC).

Vlády zvažují investici do Bitcoinu

Robert Gutmann v rozhovoru se zakladatelem Real Vision Raoul Palem prohlásil, že vládní fondy se ptají na možnost nákupu digitálního zlata. Podle tohoto vyjádření se můžeme brzy dočkat toho, že vlády investují do hlavní kryptoměny.

Generální ředitel New York Digital Investment Group (NYDIG) Gutmann vysvětluje, co podle jeho názoru dělá krále kryptotrhu lákavým pro investory z řad vládních fondů.

Uvedl:

„Podíváte-li se na dnešní svět dopředu, je rozumné ptát se sami sebe jako investiční výbor nebo jako alokační výbor [zda] je, mít všechna [svá] aktiva denominovaná v dolarech proti závazkům denominovaným v dolarech, správný alokační mix.“

Singapur

Raoul Pal je známý kryptonadšenec, ekonom a bývalý manažer hedgeového fondu v Goldman Sachs. Nedávno mimochodem prohlásil, že věří, že tržní kapitalizace všech kryptoměn může vzrůst stonásobně.

„Tisíce projektů, všechny posouvající hranice a procházejí stejným „přežij nebo zemři“ [osudem] a pak síťovými efekty, [zatímco] celý ekosystém stoupá…“

V reakci na slova ředitele NYDIG Pal odhaluje, že Temasek Holdings, investiční firma vlastněná singapurskou vládou, která spravuje čisté portfolio v hodnotě 306 miliard dolarů, již dlouho nakupuje panenské bitcoinové mince. Jedná se o bitcoiny nakoupené přímo od těžařů, které nikdy nebyly použity pro žádnou transakci.

Bitcoinová popularita roste

Státní fondy projevují zájem o Bitcoin poté, co instituce z Wall Street skočily do krypto prostoru. Nedávné podání SEC společností Goldman Sachs ukázalo, že bankovní gigant si přeje nabídnout investiční produkt spojený s hlavní kryptoměnou. BNY Mellon, nejstarší americká banka, pracuje na zabezpečené platformě pro převod, držení a vydávání digitálních aktiv, atd…

Závěr

Vlády by podle vyjádření generálního ředitele investiční společnosti zaměřené na kryptoměny New York Digital Investment Group (NYDIG) mohly začít investovat do BTC. Zatím je tato zpráva nepotvrzená a ve stádiu „možná“, ale kdyby se potvrdila pokud jde o některé vlády světových velmocí, byl by to obrovský skok směrem k přijetí Bitcoinu.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.6 / 5. Počet hlasujících 9

Buď první kdo článek ohodnotí

4 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: