CEO burzy Kraken: Za 1 BTC si do konce roku koupíte Lamborghini, Bugatti o rok později

Zprávy a souhrny

Generální ředitel kryptoměnové burzy Kraken přišel se zajímavou předpovědí. Podle ní si budeme moci ještě tento rok za 1 BTC koupit Lamborghini a o rok později dokonce ještě luxusnější Bugatti.

Bitcoin se nachází na neuvěřitelně vzestupném trendu a množí se býčí předpovědi, které predikují budoucí cenu největší a nejstarší kryptoměny na světě. Jednu z nich vyřkl také Jesse Powell, generální ředitel populární kryptoměnové směnárny Kraken. Ten v první řadě říká, že předpovídat cenu BTC v dolarech je chyba, neboť fiat peníze jsou ovlivňovány inflací. Powell naznačil, že mnohem přesnějším měřítkem ceny BTC jsou luxusní značky, jako třeba Lamborghini či Bugatti.

Tip: Při registraci přes tento náš odkaz na největší kryptoměnovou burzu Binance získáte doživotní 20% slevu na poplatcích. Můžete si zde koupit také Bitcoin během vteřin pomocí platební karty či převodem. Platforma je v češtině, registraci zvládne každý na pár kliků. Na této burze můžete obchodovat, nakupovat, směňovat, nebo se zapojovat IDO. (Ref kód: XOPW8DY3)

Vskutku nemalé cíle pro BTC

Během nedávného rozhovoru pro Bloomberg byl Powell dotázán, kam až si myslí, že vystoupá cena BTC do konce letošního roku. K tomu poznamenal:

„Myslím, že jsem kdysi řekl, že Bitcoin půjde do nekonečna, a to je těžké pochopit, protože to měřím v přepočtu na dolary“

Lepším měřítkem je podle generálního ředitele společnosti Kraken měření hodnoty aktiv podle špičkových luxusních strojů. Jeden Bitcoin je v současné době ekvivalentní Tesle Model 3. Pokud se jeho predikce vyplní, budou si moci investoři na konci roku za 1 BTC minci koupit již Lambo. A na konci příštího roku bude mít hodnotu Bugatti.

Powell se dále vyjádřil, že je obtížné změřit hodnotu bitcoinů vůči americkému dolaru kvůli jeho inflační povaze.

„Myslím si, že pro mě a pro krypto komunitu je jednodušší měřit BTC proti těmto druhům aktiv, protože nikdy nevíte, kde bude dolar. Ode dneška za rok by tady mohlo být klidně desetkrát tolik USD, takže je opravdu těžké poměřovat bitcoin vůči dolaru“

A co ostatní kryptoměny?

V reakci na otázku týkající se budoucnosti dalších alternativ zmínil Powell jako podle něj nejlepší kryptoměny Ethereum a Polkadot, které se těší velkému zájmu investorů.

Díky probíhajícímu procesu přesunu mincí ETH do nového ETH blockchainu proof-of-stake a probíhající NTF mánii, která zvyšuje využití ETH blockchainu předpovídá do konce letošní roku cenu severně od hodnoty 2 000 dolarů za jednu minci.

Co se týká Polkadot, tak ten Powell popisuje jako „další Ehereum“ hlavně díky své výhodě nižších poplatků.

„Nad touto sítí se spouští spousta dalších coinů a myslím, že brzy uvidíme, že spousta věcí, které byly na Ethereu, budou přeneseny do Polkadodu, kde budou nižší transakční poplatky“

Závěr

Pro ty z vás, kteří přece jen raději uvítají cenu v trochu více „obyčejnějších měrných jednotkách“, tak dodáváme, že ceny nových modelů Lamborghini se pohybují až kolem 400 000 USD.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.2 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

10 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: