CEO burzy Kraken: Za 1 BTC si do konce roku koupíte Lamborghini, Bugatti o rok později

4.2
(5)

Zprávy a souhrny

Generální ředitel kryptoměnové burzy Kraken přišel se zajímavou předpovědí. Podle ní si budeme moci ještě tento rok za 1 BTC koupit Lamborghini a o rok později dokonce ještě luxusnější Bugatti.

Bitcoin se nachází na neuvěřitelně vzestupném trendu a množí se býčí předpovědi, které predikují budoucí cenu největší a nejstarší kryptoměny na světě. Jednu z nich vyřkl také Jesse Powell, generální ředitel populární kryptoměnové směnárny Kraken. Ten v první řadě říká, že předpovídat cenu BTC v dolarech je chyba, neboť fiat peníze jsou ovlivňovány inflací. Powell naznačil, že mnohem přesnějším měřítkem ceny BTC jsou luxusní značky, jako třeba Lamborghini či Bugatti.

Tip: Při registraci přes tento náš odkaz na největší kryptoměnovou burzu Binance získáte doživotní 20% slevu na poplatcích. Můžete si zde koupit také Bitcoin během vteřin pomocí platební karty či převodem. Platforma je v češtině, registraci zvládne každý na pár kliků. Na této burze můžete obchodovat, nakupovat, směňovat, nebo se zapojovat IDO. (Ref kód: XOPW8DY3)

Vskutku nemalé cíle pro BTC

Během nedávného rozhovoru pro Bloomberg byl Powell dotázán, kam až si myslí, že vystoupá cena BTC do konce letošního roku. K tomu poznamenal:

„Myslím, že jsem kdysi řekl, že Bitcoin půjde do nekonečna, a to je těžké pochopit, protože to měřím v přepočtu na dolary“

Lepším měřítkem je podle generálního ředitele společnosti Kraken měření hodnoty aktiv podle špičkových luxusních strojů. Jeden Bitcoin je v současné době ekvivalentní Tesle Model 3. Pokud se jeho predikce vyplní, budou si moci investoři na konci roku za 1 BTC minci koupit již Lambo. A na konci příštího roku bude mít hodnotu Bugatti.

Powell se dále vyjádřil, že je obtížné změřit hodnotu bitcoinů vůči americkému dolaru kvůli jeho inflační povaze.

“Myslím si, že pro mě a pro krypto komunitu je jednodušší měřit BTC proti těmto druhům aktiv, protože nikdy nevíte, kde bude dolar. Ode dneška za rok by tady mohlo být klidně desetkrát tolik USD, takže je opravdu těžké poměřovat bitcoin vůči dolaru”

A co ostatní kryptoměny?

V reakci na otázku týkající se budoucnosti dalších alternativ zmínil Powell jako podle něj nejlepší kryptoměny Ethereum a Polkadot, které se těší velkému zájmu investorů.

Díky probíhajícímu procesu přesunu mincí ETH do nového ETH blockchainu proof-of-stake a probíhající NTF mánii, která zvyšuje využití ETH blockchainu předpovídá do konce letošní roku cenu severně od hodnoty 2 000 dolarů za jednu minci.

Co se týká Polkadot, tak ten Powell popisuje jako “další Ehereum” hlavně díky své výhodě nižších poplatků.

“Nad touto sítí se spouští spousta dalších coinů a myslím, že brzy uvidíme, že spousta věcí, které byly na Ethereu, budou přeneseny do Polkadodu, kde budou nižší transakční poplatky”

Závěr

Pro ty z vás, kteří přece jen raději uvítají cenu v trochu více “obyčejnějších měrných jednotkách”, tak dodáváme, že ceny nových modelů Lamborghini se pohybují až kolem 400 000 USD.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.2 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

10 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
E15

Ale jo, vždycky je potřeba predikovat 10x tolik. S předpovědí “až vylezeme na 300tis, tak se to o 80% zřítí” se na těch 300tis dostanete jen těžko. Chcete vylézt na 300tis? Predikujte 3mil (což tak nějak odpovídá ceně Bugatti).

Crypto

😄 ty jseš trubka

E15

A neodpustím si ještě jednu poznámku, kdyby měl stát BTC napřesrok jako Bugatti, tak kolik energie by se asi tak propálilo na jeho těžbu? Dneska je to jako cca Argentina, při padesátinásobné ceně by to bylo jako celá Čína? No ono by to tolik nebylo, protože tolik energie není volně k dispozici, takže by to zvedlo její cenu… To by zvedlo cenu zboží… To by zvedlo cenu BTC… Bláznivá úvaha…
To už by trochu připomínalo situaci, když Číňané v 50tých letech chtěli dohnat Velkou Británii ve výrobě železa. Nakonec v domácích pecích tavili i nádobí, jen aby měli ve statistikách vysoká čísla. Až pak někomu došlo, tudy ne přátelé :-))).

Crypto

Ty jseš Argentina 😄

E15

Tak do třetice: Jsem idiot, nedošlo mi, že je dneska 1. dubna…

Crypto

Konečně pravda 😂😂😂

Kunděj
Hodnocení článku :
     

Jako jestli je tohle Aprilovy clanek,tak je trochu ze slabsiho sudu.Vzdyt 300-400k za BTC predpovidaji nekteri exoti bezne,na tom neni vubec nic zvlastniho.

300k na BTC tento rok je asi hodne nepravedpodobnych,ale pokud nekdo ted vlastni 1 BTC a prelije ho do altu tak to lambo dost mozna mit bude.

Poslední editace 1 rok před přes Kunděj
Kalim

Poraď do jakých ?
Do toho jdu hned.
A když to nedopadne, tak mi ho vrátíš ? 🤣

Kunděj

Staci to rozhazet do coinů z top 10,kdyz budu konzervativni 😉 Zisk ti nezaruci nikdo, ani na BTC.. ale jestli mi posles 1 BTC vratim ti dva,takze asi tak 🤣

LeošH
Hodnocení článku :
     

Zatím jsem si nevšiml, že by se razantně zdražovalo i když se státy zadlužují.
Tedy pokud by bylo 10x tolik USD měl by “rohlík” stát 20Kč. Což mi pořád nesedí, i když se státy již rok kvůli pandemii dost “zadlužují”
Respektive, pokud bude 10x tolik $ Lamborghini by pak muselo být v podstatě za 4 mil. $ a tím pádem 1BTC by mělo hodnotu 4 mil. $
Bohužel, dokud nebudou krypto primární a hlavně stabilní měnou, za kterou si koupíte zboží, bude se pořád přepočítávat přes FIAT.
Pro rejpali, já jsem s krypto spokojený, jak šli nahoru. Nestěžuji si, ale tyhle podivný přepočty byť k drahým věcem jsou prostě mimo.
I pokud by letos byl 1BTC za 400tis.$, tak Lamborghini se určitě nebude prodávat primárně za 1BTC, ale bude stát 400tis.$ s tím, že ho můžete zaplatit i v BTC dle aktuálního kurzu. Tedy ráno bude třeba za 0,9BTC odpoledne za 1,1BTC, podle toho jak se bude na burze BTC zrovna pohybovat.
Krypto je a nějakou dobu ještě bude prostě jen jakýsi typ akcí a možná jím jen zůstane.
Běžný lidi v podstatě nezajímá jakou měnu používají, ale aby si za ni ráno koupily stejný množství rohlíků jako odpoledne 😀

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: